Kaip žiūrėti Baltijos taurės finalą: Lietuva prieš Estiją: tiesioginė transliacija, TV kanalas

Antradienį Baltijos taurės finale susitiks Lietuva ir Estija.

Antradienį Dariaus ir Kirino stadione Lietuva priims Estiją Baltijos taurės finale. Šeimininkai siekia užsitikrinti 11-ą titulą, o varžovai tikisi iškovoti penktąjį titulą. Tarp trijų nuolatinių varžybų narių šeimininkai iškovojo antrą vietą pagal titulus su 10, tačiau XXI amžiuje jie laimėjo tik du kartus per 11 bandymų.

Žiūrėkite Baltijos taurės finalą: Lietuva vs Estija „Fubo“: pradėkite nemokamą bandomąją versiją dabar!

Praėjusį šeštadienį lietuviai 2:0 įveikė Latviją ir pirmą kartą nuo 2016 metų užsitikrino vietą Baltijos taurės finale. Tai įspūdingas posūkis, turint omenyje, kad 2022 m. kartojamame turnyre ji liko paskutinė. Prieš šį važiavimą lietuvis buvo iškovojęs tik tris pergales iš 24 rungtynių, įskaitant 13 pralaimėjimų.

Kalbant apie Estiją, paskutinėse rungtynėse praėjusį šeštadienį ji pirmajame kas dvejų metų turnyro etape 4:1 įveikė šeimininkus Farerų salas ir pasiekė trečią finalą iš eilės. Šiose rungtynėse Farerų salos po 24 minučių pirmavo 1:0, tačiau šeimininkai prieš kėlinį išlygino rezultatą įmušdami tris antrojo kėlinio įvarčius.

Estijos pergalė prieš Farerų salas buvo vienintelė pergalė iš paskutiniųjų 15, o per tą laiką komanda pelnė tik septynis įvarčius ir praleido 41 kartą.

Kada vyksta Baltijos taurės finalas: Lietuva vs. Estija?

Baltijos taurės finalas: Lietuva vs. Netrukus vyks Estijos turnyras 2024 m. birželio 11 d., antradienis At 11:47 ET. Nepraleiskite šio puikaus futbolo veiksmo.

Baltijos taurės finalas: Lietuva vs. Koks kanalas yra Estija?

Galite žiūrėti Baltijos taurės finalą: Lietuva vs Estija fuboTV HLS 13. „Fubo“ prenumeratoriai šią savaitę gali stebėti šias rungtynes ​​ir daugybę futbolo rungtynių.