Jusufas Nurkičius: Mes žaidėme savo užpakalį; Nekantrauju susitikti su Lietuva

Autorius Antonis Stroggylakis/ [email protected]

Kelnas – Bosnijos ir Hercegovinos žvaigždė Jusufas Nurkičius buvo patenkintas savo komandos kovinga dvasia, nepaisant to, kad per EuroBasket rungtynes ​​81:68 pralaimėjo Prancūzijai.

„Manau, kad mūsų širdis yra geriausia. Žaidėme kaip asilai. Nieko apie tai negalite teisti”, – sakė N. Nurkičius. Bosnija galėjo žengti į priekį su pergale. Mes tai parodėme šį vakarą. Galėjome lengvai laimėti šias rungtynes. Deja, mes to nepadarėme.

Bosnija per keturias minutes panaikino 12 taškų deficitą, trečiojo kėlinio pabaigoje ir ketvirtojo pradžioje 13:0. Nurkičius pelnė aštuonis taškus iš eilės, o jo komanda likus žaisti šešias minutes išaugo 61:59.

Nurkičius ir jo komandos draugai pirmavo paskutinę žaidimo lyderio poziciją, kai Prancūzija atsakė kontrataka 2:14 ir sėkmingai užbaigė žaidimą. Portlando „Trail Blazers“ žaidėjas pelnė 14 taškų (4–13 metimų), atkovojo 10 kamuolių ir blokavo keturis metimus. ir keturis kartus suklydo per 31:53.

„Šiąnakt mums buvo bloga naktis, bet rytoj mums puiki diena, nes mes vis dar valdome savo likimą“, – pridūrė Nurkičius.

Šią „geriausią dieną“ audringame B grupės finale Nurkičius ir Bosnija susidurs su Lietuva. Lietuviai yra rimti favoritai prieš Vengriją, jau eliminuotą ir be Adomo Hangos, ir būtų didžiulio masto staigmena, jei nepavyktų iškovoti pergalės, kad išlaikytų gyvybę kvalifikacijos lenktynėse.

Nurkičius tiki, kad viskas aišku, tačiau nekantriai laukia susirėmimo su Lietuva ir asmeninių varžybų su kitais NBA žaidėjais Jonu Valančiūnu ir Tomantu Saboniu.

„Jūs taip pasakėte apie Lietuvą, kai jie atvyko, ar ne? Jie laimės prieš visus. Su krepšininku niekada negali žinoti”, – sakė Nurkičius. Gerbiu tai, ką jie daro ir kokie jie yra žaidėjai. . Ypač jų tauta, jie fanatiškai žiūri į krepšinį savo šalyje. Bus įdomios rungtynės. Džiaugiuosi. Ten jie turi du puikius vyrukus, Valančiūną ir Sabonį. Aš juos abu puikiai pažįstu. Nekantrauju žaisti. … mums turėtų rūpėti tik tai, kaip atrodome“.

READ  Ketvirtasis „Svetimų dalykų“ sezonas buvo nufilmuotas tokiose vietose kaip Vilnius, Lietuva.

Nurkičius tikisi pamatyti, kaip jis ir kiti komandos nariai elgėsi ant parketo sugrįžimo metu, ir atsikratyti brangiai kainuojančio nerangumo, kurį parodė, ypač pirmajame kėlinyje.

Prancūzija pirmavo 44:34 po kėlinio po 16 taškų ir 10 atkovotų kamuolių iš Bosnijos 11 kamuolių ir devynių antrojo šanso taškų.

„Turėjome rezultatą 13:0“, – sakė Nurkičius. „Norime žaisti krepšinį. Žaisti protingai. Turėjome per daug apsisukimų, aišku, ir ant stiklo. Turime tuo pasirūpinti.”

Nors prancūzų rėmėjų „Lanxess“ arenoje nebuvo daug, „Les Bleus“ meilė apipylė ne vienas Lietuvos aistruolis. Jei Bosnija būtų laimėjusi, Lietuva būtų eliminuota, bet dabar jie gyvena kovodami dar vieną dieną.

„Jie gali džiuginti, ką nori“, – sakė Nurkičius. „Nekantrauju žaisti rytoj. Mums labai svarbu kontroliuoti savo likimą laimėjus. Jaučiuosi gerai.”