Jungtinės Valstijos ir Lietuva pirmauja prieš sekmadienio rungtynes ​​tarp savo kolegų Pelicans

Tiek FIBA ​​Pasaulio taurės rinktinės, tiek Brandono Ingramo, tiek Jono Valančiūno rinktinės penktadienį iškovojo dviženklę pergalę ir pateko į kitos savaitės ketvirtfinalį, tačiau abu galutiniai rezultatai paneigė itin konkurencingas ketvirtajame kėlinyje rungtynes. Amerikiečiai atlaikė Juodkalniją po to, kai Ostinas Reevesas pataikė pagrindinį tritaškį ir pelnė septynis taškus likus mažiau nei trims minutėms. Tuo tarpu Lietuva penktadienį pirmavo vos šešiomis komandomis, einančiomis į paskutinį ketvirtį, tačiau nuo to laiko 28:9 pranoko Graikiją. Trijų penktadienio rungtynių, kuriose dalyvavo „New Orleans Pelicans“ žaidėjai, santrauka:

JAV 85, Juodkalnija 73
10-oje grupėje Brandonas Ingramas antrosiose rungtynėse iš eilės pelnė du taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko tris rezultatyvius perdavimus. Šį kartą jis praleido 15 minučių. Šaudyti 1/3 lauko.
Sekmadienį Ingramo ir JAV komandos laukia rungtynės su Lietuva ir Valančiūnu. Žaidimas bus transliuojamas 7.40 val. per ESPN2. Abi komandos yra nepralaimėtos ir užsitikrino vietą kitame etape, todėl sekmadienio rezultatas yra svarbus norint patekti į ketvirtfinalį.

Lietuva 92, Graikija 67
Valančiūnas ir toliau spindi su Lietuvos rinktine, nes su 15 taškų ir 9 atkovotais kamuoliais vėl atsidūrė dvigubo dublio zonoje. Jis atliko tris rezultatyvius perdavimus. Per pasaulio čempionatą lietuviams 4:0 Naujojo Orleano starto centras vidutiniškai pelnydavo 14,0 taško ir atkovodavo 9,8 kamuolio, pataikydamas 62 proc.

Slovėnija 91, Australija 80
Dešimtoje grupėje Luka Dončičius atvedė Slovėniją (19 taškų, 7 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai) į kitą etapą. Slovėnija išlaikė penktadienio rungtynių toną ir tik tris kėlinius pirmavo 66:62, bet po to per paskutines 10 minučių pirmavo 25:18. Naujojo Orleano gynėjas Dysonas Danielsas per dvi žaidimo minutes pelnė tris taškus 1:1. Pralaimėjimas reiškia, kad Australija (2-2) nebekonkuruoja į kitą pasaulio taurės etapą. „Boomers“ sekmadienį užbaigs kovą prieš Gruziją.

READ  Reportažas: Kitas animacinis filmas 2023 – Cineuruba