Jose Alvarado ir „Pelicans“ liko per vieną pergalę iki atrankos rungtynių | gulbės

Brandonui Ingramui per kėlinį susidūrus su didelėmis bėdomis, Naujojo Orleano „Pelicans“ pasikliovė mažai tikėtina alternatyva: Jose Alvarado.

Vasarą Alvarado liko be pramonės. Perimkite Naująjį Orleaną kaip dvipusį žaidėją. Iki kovo mėnesio jis dirbo siekdamas garantuotos sutarties.

Alvarado tapo svarbia besisukančia figūra tiek, kad treneris Willie Greenas paskambino savo numeriu, kai Ingramas trečią kartą prasižengė, likus antrajam kėliniui 5:17.

Alvarado įmušė įvartį ir, likus beveik minutei iki kėlinio pabaigos, jis atplėšė kamuolį nuo „Tottenham“ puolėjo Devino Fasselio ir surado komandos draugą CJ McCollumą į 3.

„Pelicans“ visą sezoną pasitikėjo netikėtais indėlininkais ir tai nepasikeitė trečiadienį 113:103 nugalėjus „Tottenham“ čempionato atkrintamosiose varžybose.

„Aš atsidūriau puikioje padėtyje“, – sakė Alvarado. „Naujasis Orleanas priėmė mane. Aš ją įvaikinau, ji mane apkabino. Viskas vyko laiku. Šiandien mums buvo didžiulė pergalė.”

Kad patektų į atkrintamąsias ir laimėtų pirmojo rato seriją prieš Fynikso „Suns“, „Pelicans“ penktadienį turės įveikti Los Andželo „Clippers“.

Arbatpinigiai išduodami 21 val

„Tai buvo neįtikėtina“, – sakė Greenas. „Mūsų sirgaliai buvo nuostabūs. Ten buvo taip garsiai, kad negirdėjome vienas kito. Tai buvo panašu į krepšinį atkrintamosiose varžybose. Mes taip didžiuojamės savo vaikinais. Jie žaidė sunkiai, rungtyniavo 48 minutes. yra sunki San Antonijaus komanda.

Trečiadienį Alvarado nuo suolo pakilo su 12 taškų. Jis pataikė 3 iš 3 tritaškių bandymų ir suvaidino savo įprastą firminį įtemptą gynybą.

Alvarado puikiai atliko antraplanį vaidmenį ir išpopuliarėjo Naujajame Orleane.

Prisiregistruokite gauti naujienas apie Naujojo Orleano Pelicans ir NBA.

CJ McCollumas, kuris trečiadienį pateko su 57 atkrintamųjų varžybų patirtimi, surinko 32 taškus. Vien per pirmąjį kėlinį jis įmušė 27 įvartį.

READ  NBA DFS: De'Aaronas Foxas ir „Top DraftKings“, „FanDuel Daily Fantasy“ krepšinio rinkimai 2021 m. Spalio 24 d.

McCollumas įsitraukė į filmuotą medžiagą iš visų pusių. Jis atliko tris 3 ir puikiai atliko 5 iš 5 nuo baudų metimo linijos.

„Jis anksti nustatė toną“, – sakė Greenas. „Jis suprato akimirką. Likę vaikinai tarsi nurimo. Mes tiesiog pasiuntėme kamuolį jam, ir jis žaidė po žaidimo, pelnė įvartį. Likę vaikinai pradėjo maitintis CJ. Jis buvo šiomis akimirkomis. Jis grojo didžiojoje scenoje“.

„Pelicans“ pirmojo kėlinio pabaigoje išsiveržė 11 taškų persvarą, kuri antrajame kėlinyje išsipūtė net iki 21 taško.

Po pertraukos pelikanai ėmė maitinti Joną Valančiūną. Lietuvis senjoras trečiajame ketvirtyje pelnė 12 taškų iš 22.

Trečiajame kėlinyje 4:05 minutę Valančiono metimas kabliu išvedė „Pelicans“ didžiausią persvarą rungtynėse.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Tottenham“ spurtavo. Jie turėjo septynių taškų pranašumą po to, kai Joshas Richardsonas išmetė tritaškį iš dešiniojo krašto. Tai paskatino Greene’ą iškviesti skirtąjį laiką.

Įtempčiausiu rungtynių momentu „Pelicans“ žvelgė į Ingramą, kad juos atiduotų. Ingramas atliko vidutinio nuotolio šuolį likus 4:30, o tai padidino jo komandos pagalvę iki aštuonių. Maždaug po minutės jis paleido dar vieną metimą iš vidurio, padidindamas persvarą iki 12.

Naujasis Orleanas išlaikė San Antonijų su 40,7%. „Tottenham“ vartininkas Degonte’as Murray’us, „Visų žvaigždžių“ įžaidėjas, realizavo 5 iš 19 metimų – tai liudija apie kylančią „Pelicans“ gynybą Herbą Jonesą.

„Pelicans“ reguliariajame sezone atmušė 1:3 prieš „Tottenham“, tačiau trečiadienio atkrintamosiose rungtynėse Naujasis Orleanas parsivežė San Antonijų.

„Šį vakarą švęsime. Tada rytoj ryte atsikelsime ir iškart pradėsime ruoštis „Clippers” rungtynėms”, – sakė Greenas. „Mes puikiai suprantame, kas jie yra komanda. būti dar vienu labai sunkiu iššūkiu mums, ir mes tiesiog turime pasiruošti.