JAV komanda FIBA ​​Pasaulio taurę pradeda atidarymo rungtynėmis su Naująja Zelandija

O dabar žaidimai pradedami skaičiuoti.

JAV komanda įveikė FIBA ​​parodą nepralaimėdama 5:0. Tačiau FIBA ​​pasaulio taurė nėra paroda.

Oficialiai vyksta šaudynės dėl aukso.

JAV yra iškovojusi penkis FIBA ​​pasaulio taurės aukso medalius: 1954 metais Brazilijoje, 1986 metais Ispanijoje, 1994 metais Kanadoje, 2010 metais Turkijoje ir 2014 metais Ispanijoje. Jie nori pridėti 6-ąją vietą Filipinuose, nes šeštadienio ryto rungtynės su Naująja Zelandija bus pirmosios iš trijų rungtynių grupių etape.

Naujosios Zelandijos pasaulio čempionato sąraše nėra aktyvių NBA žaidėjų.

Jei JAV komanda laimės aukso medalį, ji automatiškai pateks į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes.

Grupės etapas baigsis rytinėmis rungtynėmis su Graikija rugpjūčio 28 d., o su Jordanija rugpjūčio 30 d. JAV rinktinė yra labai palankiai vertinama visose trijose rungtynėse ir turi laimėti bent dvi rungtynes, kad patektų į kitą etapą.

Rungtynės su Naująja Zelandija ir Graikija bus transliuojamos per ESPN 2 8.40 val., o grupių etapo finalą su Jordanija taip pat transliuos ESPN2 su reportažu 4.40 val.

JAV komandos vyriausiasis treneris Steve’as Kerras pradėjo tuos pačius penkis žaidėjus kiekvienoje iš penkių „Showcase“ rungtynių: Minesotos „Timberwolves“ žvaigždė Anthony Edwardsas, Memfio „Grizzlies“ metų gynėjas Jarenas Jacksonas jaunesnysis, „Knicks“ žvaigždė Jalenas Bronsonas ir „Nets“ žvaigždė Mikalas Bridgesas. Orleano Pelicans visų žvaigždžių Brandonas Ingramas.

Ir Kerras taip pat apsistojo prie rotacijos sistemos: pirmasis ant suolo sėdi tradiciškai Los Andželo „Lakers“ puolėjas Austinas Reevesas, Milvokio „Bucks“ puolėjas Bobby Portis ir Indianos „Pacers“ žvaigždė Terese Haliburton.

Kerras taip pat vaidina „Knicks“ puolėją Joshą Hartą ir „Nets“ puolėją Camą Johnsoną nuo suolo, o Metų žaidėjo nugalėtojas Paulo Panchero prideda dydžio ir atletiškumo nuo priekinio suolo.

READ  Unikalaus universitetinio sporto muziejaus Lietuvoje atidarymas

Kylanti žvaigždė

Edwardsas buvo sensacingas žaisdamas pasaulio čempionate. Jis per penkias parodomąsias rungtynes ​​vidutiniškai pelnydavo 18,8 taško, pataikydamas 50 proc. iš aikštės ir atvedė JAV komandą į dviženklį sugrįžimą paskutinėse rungtynėse su Vokietija, pelnydamas 34 taškus per 34 minutes. Edwardsas taip pat puikiai pasižymėjo gynyboje ir vidutiniškai perėmė 1,2 kamuolio bei 1,6 kamuolio.

tūrio trūkumas

Didžiausias JAV komandos trūkumas yra dydžio trūkumas. Po Jacksono, kuris, išvengdamas nemalonumų, dominuoja gynyboje, antras pagal dydį žaidėjas sąraše yra nepatyręs Banchero. Priešingos komandos parodoje reguliariai naudojosi dvigubo dydžio pranašumais. Tiksliau, jie persekiojo Bridgesą kryžminėse rungtynėse, tada izoliavo jį prie žemo posto prieš didesnį žaidėją.

Tai reikšminga, nes nors tikimasi, kad JAV komanda pateks į C grupės etapą, antrajame ture bus rungtynės su D grupės nugalėtojais. Tarp D grupės komandų yra Lietuva ir Juodkalnija. Vienas iš NBA lyderių Jonas Valančiūnas vadovauja dydžiu ir jėga kupinai Lietuvos komandai, o Čikagos „Bulls“ žvaigždė Nikola Vučevičius – Juodkalnija.

Niujorko minutė

Brunsonas per penkerias pasaulio čempionato rungtynes ​​vidutiniškai pelnydavo 12,4 taško, atkovodavo 4,8 kamuolio, atlikdavo 3,8 rezultatyvaus perdavimo, perimdavo po 1,8 kamuolio ir pataikydavo 58,5 proc. Dėl savo lyderio sugebėjimų jam buvo suteiktas pradinis darbas virš Halliburtono, aukščiausio taško gynėjo talento.

Tačiau Halliburtonas žaidė visas rungtynes, nes JAV komanda vėlai sugrįžo prieš Vokietiją šou finale. Kerras kartu su Edwardsu žaidė Bronsoną ir Halliburtoną, tačiau dėl šios sudėties jaunių komanda dar mažesnė.

Bronsonas ir Halliburtonas beveik varžosi dėl tų pačių minučių.

Bridgesas taip pat žaidė svarbias minutes paskutinėse rungtynėse su Vokietija – per 29 minutes surinko septynis taškus, du perimtus kamuolius ir bloką. Jis vidutiniškai pelnydavo 10,4 taško ir perimdavo 1,4 kamuolio bei pataikydavo 38,5 % atstumo iš 3 taškų per skersinį plotį, o ketvirtajame kėlinyje atseikėjo 3, kad JAV komanda pirmavo prieš Vokietiją.

READ  Harvey'us Lewinas iš Chestnut Hill, Holokaustą išgyvenęs ir gyvenęs iki 103 metų

„Nets“ komandos draugas Johnsonas daugiausia dėmesio skyrė JAV komandai per pirmąsias keturias „Showcase“ rungtynes, tačiau finale su Vokietija žaidė tik keturias minutes. Kerras žaidė kitą Nicko žaidėją Hartą po kelių minučių nuo atsarginių žaidėjų suolo.