„Jasonui Tatumui ir Jaylenui Brownui pelnius daugiau nei 30 taškų, „Celtics“ nepralaimėjo!“: NBA „Twitter“ reaguoja, kai Cs duetas aplenkė Larry Birdą ir Keviną McHale’ą dėl puikios franšizės.

Bostono „Celtics“ komanda pagerino savo sezono rekordą iki 5:0, kai Jasonas Tatumas ir Jaylenas Brownas tose pačiose rungtynėse pelnė po 30 taškų.

The Keltai– „Kings Match“ buvo vienpusis reikalas, kaip galima įsivaizduoti. Paimkite didelę pažangą nuo pranešimo, tai buvo Jasonas Tatumas Dalintis. Vairuotojo sėdynėje viso žaidimo metu. Po 48 minučių absoliutaus dominavimo „Im Odoka“ vaikinai 126:97 eliminavo Sakramento „Kings“.

Tai buvo nuostabus Domanto Sabonio pasirodymas – jis pelnė 30 taškų, atkovojo 20 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Tačiau lietuvių pasirodymą nustelbė įspūdingas visų žvaigždžių dueto pasirodymas Jaylyn Brown ir Jasonas Tatumas.

Taip pat skaitykite: Luka Dončičius paaiškina, kodėl NBA lengviau pelnyti įvartį nei Europoje

Per 34:09 minutes JT pelnė 32 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Kalbant apie Browną, jis pelnė 30 taškų ir atkovojo 3 kamuolius po to, kai per 28 minutes pataikė 61,1 proc.

„Celtics“ turi nepriekaištingą rekordą, kai Jasonas Tatumas ir Jaylenas Brownas tose pačiose rungtynėse pelnė per 30 taškų.

Tai jau penktas kartas šį sezoną, kai JT ir JB pelno po 30 taškų. Tokiu būdu duetas įveikė legendinę Larry Birdo ir Kevino McHale’o (4) porą daugiausiai per vieną sezoną Cs istorijoje. Ir jūs turite absoliučiai nepriekaištingą 9:0 rekordą, kai tik taip nutinka.

Duetui pasiekus šį istorinį žygdarbį, NBA „Twitter“ sulaukė didžiulio atsako.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kevinas Durantas įvardija savo favoritus į 2022 metų žaidėjo apdovanojimus, stebėtinai įveikdamas Nikola Jokičių iš trijų geriausių

READ  Nordievas kovos su Hadeby vidutinio svorio kovoje

Po 20 pergalių per paskutines 24 rungtynes ​​„Celtics“ pakilo į ketvirtąją vietą Rytų konferencijoje su rekordiniu rezultatu 43:28.