. Jasikovičiaus karys duobėje – šįkart jam skaudėjo Miunchene

Patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės „Euroleek“ Šarūnas Jasikevičius „Barcelona“ (11/6) treniruoja komandą.

Vienas iš favoritų 17-ame ture susitiks su svečiais 77:90 .

Svečiai rungtynes ​​pradėjo teisingai, o Alexas Abrainas pataikė iš toli į priekį 26:16. Tačiau „Bayern“ netrukus buvo gynyboje ir antrojo kėlinio viduryje jau buvo lygūs – 32:32.

Po ilgos pauzės Jazzykavičiaus kariuomenė pateko į gilią duobę. Vos per 6 minutes vienintelis „Barcelona“ žaidėjas pelnė įvartį Arteomas Pustovigesas, o šeimininkai kėlinį baigė tiksliai ir palaužė 70:55.

„Bayern“ krepšininkai vienu metu sutriuškino varžovus (77:58) ir varžovams leido sumažinti didelį deficitą tik rungtynių pabaigoje.

„Barcelona“ šiame mače nepadėjo du svarbiausi žaidėjai – Nicola Myroticius ir Brandonas Davisas.

Praėjusį sezoną Byrne „Olympiacos“ klube neatskleistas Wade’as Baldwinas susirėmime spindėjo ryškiai. JAV sąskaita – 29 taškai, 7 naudingi perdavimai ir 41 naudojimo taškas.

Po šio pralaimėjimo Jasikovičiaus treniruojama komanda turnyro lentelėje nukrito į 4 vietą.

„Byrne“: Wade’as Baldwinas 29 (9/14 dvitaškis), Paulas Zipperis 16 (4/7 tritaškis), Nickas Weileris-Bobas 14 (4 lygūs), Jalanas Reynoldsas 12 (8 lygūs).

„Barcelona“: Alexas Abrainas 16 (4/7 tritaškiai, 5 sek.), Rolandas Schmidtas 14, Corey Higginsas 12 (0/4 tritaškiai), Artemiumas Pustoviusas (5/6 dvitaškis) ir Adamas Hanga 10, Nickas Kalatsas 9 (5). Sek.). kameros, 8 rez.).