Jalen Brunson patiekalai Knicks Stash Pick Rochas Jocobaitis

Rokas Gokubaitis būsimojo ir dabartinio Niujorko „Knicks“ gynėjo mūšyje įveikė Jaleną Brunsoną.

2023 m. FIBA ​​pasaulio taurės turnyre sekmadienį „Knicks“ dvaro gynėjas Jokobaitis padėjo Lietuvai 110:104 nugalėti JAV komandą.

Paklaustas, ar Gokubaitis galėtų žaisti NBA su „Knicks“, Brunsonas atsakė teigiamai.

– Taip, jis yra puikus žaidėjas. Brunsonas sakė po pralaimėjimo. „Aš jį labai gerbiu. Visada puiku, kai galiu žaisti prieš žaidėjus, prieš pasaulį. Jie visur turi daug talentų.”

2021-ųjų NBA naujokų biržoje 34-as šaukimas Džokobaitis lietuvį pelnė šešis rezultatyvius perdavimus, prasimušęs vos du kartus, surinkęs devynis taškus, atkovojęs 3 kamuolius ir perėmė vieną kamuolį. Žaidime, kuriame dominavo, jam buvo plius 8, pradedant nuo nuoseklaus žaidimo ir lyderystės užpakalinėje aikštėje.

Jokobaitis įžiebė karštą lietuvio startą perdavimu Jonui Valančiūnui įmušti pirmąjį krepšį. Tada jis pirmajame ketvirtyje pataikė vieną iš penkių Lietuvos tritaškių ir išsiveržė į priekį 31:12.

Kai Brunsonas įvedė JAV komandą 15:2 ir antrojo kėlinio pradžioje sumažino atsilikimą iki 56:52, Jokobaitis sulaikė Lietuvą.

Jis parengė Tadą Sedekerskį dunksoti prieš įmušdamas šuolinį įvartį ir padidino Lietuvos pranašumą iki dviženklio skaičiaus 62:52.

Amerikiečiams dar kartą stumtelėjus atkarpoje, Jokobaitis įsijungė ir sugriovė jų pranašumą. 6 pėdų 4 ūgio lietuvis taškas padavė Tomą Demsą už stulbinantį tritaškį likus 1:43, suteikdamas 11 taškų. Jokobaitis realizavo du baudos metimus po to, kai lietuvis atmušė kamuolį, išlaikydamas JAV komandą nuošalyje.

Brunsonas žaidė solidžiai po to, kai prieš dvi naktis buvo ant atsarginių žaidėjų suolo ketvirtajame JAV komandos atkaklios kovos prieš Juodkalniją kėlinyje. „Knicks“ įžaidėjas pelnė 14 taškų ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus. Jis per 23 minutes ant parketo žaidė JAV komandoje, kuri turėjo problemų prieš komandas dėl dydžio ir šaudymo iš lauko.

READ  Olimpinis solidarumas lankosi Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete – Europos olimpiniuose komitetuose

Nepaisant Brunsono pritarimo, Gokubaitis kitą sezoną ir toliau rungtyniaus „Barcelona“ komandoje Europoje, o „Knicks“ šiuo metu yra užpakalinėje aikštėje.

Jalenas Brunsonas prisiima kaltę dėl JAV komandos pralaimėjimo

Brunsonas prisiėmė kaltę dėl dar vieno prasto JAV komandos starto, dėl kurio jie negalėjo išlipti iš ankstyvos 19 taškų duobės.

“[Lithuania] „Jie įvykdė savo žaidimo planą ir mes tiesiog pradėjome labai lėtai. Brunsonas sakė po pralaimėjimo. „Antroje pusėje žaidėme geriau ir ilgai laukėme, kol galėsime žaisti. Tai priklauso nuo manęs. Turiu būti pasiruošęs žaisti. Visi turi būti pasirengę žaisti. Pagarba jiems, jie žaidė puikiai.”

Buvęs „Knicks“ žaidėjas Mindaugas Kuzminskas antrajame kėlinyje taip pat pasižymėjo du kartus – švilpuku trečiojo kėlinio pabaigoje ir desperatišku tritaškiu pasibaigus metimų laikrodžiui, o likus 3:52 Lietuva išvedė į priekį 94:85.

Kanada išgyvena be RJ Barretto

Kanada atlaikė RJ Barretto nebuvimą per paskutines 92 žaidimo sekundes, kad patektų į ketvirtfinalį ir pelnytų kelialapį į kitų metų Paryžiaus olimpines žaidynes.

Shai Gilgeousas-Alexanderis perėmė po Barretto pražangos, kuri rungtynes ​​pradėjo karštai likus 1:32, kai Kanada eliminavo Ispaniją 88:85.

Pradedantis „Knicks“ krašto puolėjas per pirmąjį kėlinį pelnė 11 iš 16 savo taškų, tačiau antrajame ketvirtyje prasižengęs trečią kartą nusiramino. Ispanija atrodė link pergalės, kai ketvirtajame kėlinyje įgijo 12 taškų pranašumą, kol Gilgeousas-Alexanderis užsidegė.