Ivanas Fournier ir Prancūzija įveikė Lietuvą

Eurohoops komanda/ [email protected]

Kitose svarbiose „Mirties grupės“ rungtynėse Prancūzija atsitiesė po pralaimėjimo Vokietijai 77:73 įveikusi Lietuvą. Tai buvo žaidimas, kuriame Prancūzija paskutinėmis minutėmis parodė savo charakterį.

Pirmose turnyro rungtynėse pelnęs vos septynis taškus, Evanas Fournier surinko 27 taškus, padėdamas savo komandai įveikti lėtą pradžią ir pateko į didžiausią rungtynių trejetuką, išlygindamas 64:64. Prancūzija atliko lemiamą seriją 7:0 ir likus dviem minutėms pirmavo 71:64.

„Maniau, kad šį vakarą buvau šiek tiek agresyvesnis ir tai padėjo man atrasti savo ritmą ir ritmą“, – sakė Fournier. „Iš pradžių manęs ieškojo draugai, iš Pins Towns ateidavo geri ekranai. Jie suteikė pasitikėjimo. Galiausiai pradėjau žaisti krepšinį šiame Eurobasket.

Thomas Hurdellas pelnė keturis iš penkių taškų ir perėmė kamuolį, o Terry Darbey, kuris iš viso surinko aštuonis taškus, buvo labai svarbus gynyboje ir perėmė kamuolį. Lietuvis nepasidavė ir Roko Jokoupides dėka likus 14 sekundžių atmušė dvitaškį (74-72).

Fournier buvo prasižengta ir jis atliko vieną iš dviejų baudos metimų (75:72). Ignazas Prestekis atšoko nuo antrojo nepataikomo metimo ir buvo prasižengtas. Tačiau Brasteikis pataikė pirmąjį metimą ir tyčia nepataikė į antrąjį, Rudy Gobertas atkovojo kamuolį, buvo prasižengtas ir abu baudos metimus užbaigė.

„Tai buvo geros rungtynės, su neįtikėtina publika, lietuviai buvo nuostabūs ir pagerino žaidimą“. Rungtynės buvo išparduotos, o Lietuvos sirgaliai tribūnose demonstravo įsimintiną pasirodymą, pripažino prancūzų treneris Vincentas Collette’as.

Mes padarėme devynias apyvartas, o tai buvo didžiulis, ir gavome 11 pavimų, o tai buvo svarbiausia.jis pridėjo. „Rungtynes ​​pradėjome prastai, bet mūsų reakcija buvo įsimintina.

„Tai buvo sunkus pralaimėjimas, pasikartojantis po pralaimėjimo Slovėnijai“, Prestekis pasakė. „Vis dar turime pakelti galvas, niekas nepasikeitė misijoje, esame čia, kad laimėtume ir galime tai pakeisti“.

„Dėl titulo dar turime kovoti“Papildytas treneris Kazys Maksvytis.

READ  Lietuva Azerbaidžanui siūlys atsinaujinančios energijos technologijas – ambasadorius Egitijs Navikas (išskirtinis)

Rezultatyviausiai lietuvis pelnė 15 taškų ir atkovojo 8 kamuolius Jonas Valančiūnas, 14 taškų pelnė Jokoupides, 13 pridėjo Marius Krikonis, tačiau paskutinėmis žaidimo minutėmis buvo traumuotas.

Vaizdo kreditas: FIBA.BASKETBALL