Išvada: Meilė, Krevasas pirmauja Arizonos 3-ioje vietoje prieš Belmontą 100:68

Arizonos vyresnysis gynėjas Calebas Love’as pagaliau atrado ritmą savo išsiveržimo žaidime kaip „Wildcat“ ir pelnė 20 taškų per 8–12 metimų, įskaitant 15 taškų per pirmąsias 10 žaidimo minučių, o jį papildė naujasis Motigosas Krevasas su 20 taškų. Jo paties taškai, padėję UA nugalėti 100:68 prieš Belmontą penktadienio vakarą McCallie centre.

Tiek „Wildcats“, tiek „Bruins“ svyravo per pirmąsias penkias žaidimo minutes, „Wildcats“ pabėgo anksti ir išsiveržė į priekį 18:0, kai Love ir vyresnysis puolėjas Keshadas Johnsonas atliko 14 eitų. Pirmajame kėlinyje UA pataikė 51,4 proc. iš aikštės, tačiau įžaidė kamuolį apvertė tik septynis kartus, o tai yra pusė to, ką „Wildcats“ atidavė pirmoje savo paskutinio žaidimo prieš „Southern“ kėlinyje, kuris padėjo 56:35. vadovauti.

„Mes aptarėme kai kuriuos dalykus filme ir manėme, kad mūsų vaikinai padarė gerą darbą, kad palengvintų kai kuriuos savo sprendimus, ir mes toliau dirbsime su tuo. Arizonos treneris Tommy Lloydas sakė po rungtynių.

Lloydas taip pat pažymėjo, kad jam „patiko“, kaip prasidėjo Calebo Love’o sezonas, nes jis nebuvo lengvas.

„Sunkūs dalykai tikrai nėra verti“, – po rungtynių sakė Lloydas. „Tiesiog todėl [Love] Jis persikėlė į Arizoną, o uniformos ir trenerio keitimas nereiškė, kad tai bus lengva, todėl aš jam tiesiog pasakiau, kad tikrai didžiuojuosi jo pastangomis ir jaučiau, kad jis renkasi aukštesnis pastangų standartas. „nei mes buvome anksčiau”.

Nepaisant to, kad per kėlinį turėjo 21 taško pranašumas, Zonos zoologijos sodo studentų sekcija išliko ir jaudinosi su balionais, apsivyniojusiais aplink galvas, stebėdami, kaip jų komanda išėjo į kėlinį ir per pirmąsias septynias minutes spurtavo 24:9. „Wildcats“ gynyba taip pat puikiai papildė savo puolimą antrajame kėlinyje, pakeliui į pergalę privertusi atlikti devynis kamuolius.

READ  Lietuvoje atidaroma Didžiosios Stepės moterų paroda

Naujasis didvyris Krėvas iki šiol šį sezoną gaudavo vertingų minučių ir išnaudojo visas galimybes. Tačiau penktadienį McCallie rezultatu 7:2 laimėtas lietuvis parodė, kad gali būti itin svarbia rotacijos dalimi – per pirmąsias devynias žaidimo minutes pelnė 10 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, pelnė 20 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir blokavo du metimus. . 18-metis Krevasas pademonstravo savo elitinį kojų darbą ir įrodė, kad sugeba išlaikyti žemą Hakeemo Ologuno svajonių sugrįžimą ir šilkinį krepšį.

„Big Mo žaidė gerai“, – sakė Lloydas. „…Tai jo ketvirtosios pakopos rungtynės, todėl jis įgyja daugiau patirties ir, kaip matote, jis yra talentingas žaidėjas, aš jaučiuosi tikrai patogiai su juo aikštėje ir džiaugiuosi matydamas, kad mūsų vaikinai ir toliau spindi. . „Turiu pasitikėti juo rungtynių akimirkomis, pasitikėti juo pačiu, ir manau, kad jis bus puikus žaidėjas. Tai, ką jis padarė šiandien, kai tik pradėjo, manęs tikrai nenustebino.”

„Wildcats“ įvarčiai vėl buvo subalansuoti, nepaisant Love’s įvarčių klinikos: penki žaidėjai pelnė dviženklius skaitmenis, o tai reiškia, kad 24 žaidėjai per paskutines keturias rungtynes ​​pelnė dviženklius skaitmenis, ir ketvirtosios rungtynės iš eilės šį sezoną, kai mažiausiai penki žaidėjai pelnė daugiau nei 10 taškų. Arizona per pirmąsias keturias praėjusio sezono rungtynes ​​pelnė 18 dviženklių taškų.

UA dominavo dažuose, rezultatu 52:22 aplenkdamas „Bruins“, kurį į priekį atkovojo devyni ir trys „Krevas“ atkovoti kamuoliai, taip pat rezultatu 52:18 aplenkė „Belmont“.

Lloydas po rungtynių pažymėjo, kad ateityje norėtų, kad tribūnose būtų daugiau „Wildcats“ abonementų savininkų, kurie galėtų žaisti daugiau namuose.

„Tai nėra pinigų grobimas, tai yra energijos pagrobimas“, – sakė Lloydas.

Arizona (4-0) sekmadienį susikaus su UT Arlington (2-1).

READ  Europos centrinio banko politikos formuotojai žada daugiau didinti infliaciją