Ispanijoje drebėdamas Rogas Ketridis nulėmė „Posconia“ pergalę / naujienas

Nuotrauka: BNS

Nuotrauka PNS

Fantastišką pasirodymą Ispanijos čempionate surengė Rogas Keitridis.

Vittorijos „Pasconia“ (12-4) pergalės atpirkimo ožiu pasirodęs lietuvis surinko 27 taškus. 92:89 (29:22, 22:22, 22:24, 19:21) Saragosos „Costemont“ (4-12) palaužė opoziciją.

Likus žaisti 6 sekundes Keitridis buvo pristabdytas pražanga ir nesuklydo stovėdamas baudos aikštelėje suteikdamas Pasque’ui sėkmingą pranašumą – 92:89.

நீண்ட iauliai prieš ilgąją pertrauką pelnė 17 taškų, iš viso 4 dvitaškiai per 3, 7 tritaškius, 12 baudų per 13 minučių buvo juntama 36-ąją rungtynių minutę, atkovojus 2 ir perimant 1 kamuolį, surinkus 7 pražangas bei surinkus 29 naudingumo balus.

Šis keratito veiksmingumas yra labai naudingas kalbant apie Pasconia. Jis žaidė labai rezultatyviai, kai „Euroleek“ rungtynėse su Simki Maskvos srityje pelnė 20 taškų ir 30 naudingumo balų.

Rungtynes ​​taip pat pradėjo kitas „Posconia“ lietuvis Tadas Cederkeskis, kuris žaidė 23 minutes ir pelnė 7 taškus (1/1 dvit., 1/3 baud., 2/2 baud.), Perėmė 7 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

„Casadamont“: Jonathanas Barrero 20, Dylanas Ennisas 18, Robinas Bensingas 15, Rashidas Solomonas 14.

Pasconia: Rogas Ketridis 27 (12/13 baud.), Luca Wildosa 19, Youssefas Fallasas 12 (Rev. 11), Pierre Henry 9.