ISL: Odisha, Čenajus žaidžia lygiosiomis | futbolo naujienos

„Odisha FC“ šansas sugrįžti į kelią ir laimėti baudos smūgį, kurį atliko Nereusas Valskes, buvo sužlugdytas po beveik 20 minučių pilno žaidimo laiko, kai trečiadienį Indijos „Premier“ lygos rungtynėse Tilak Maidane Goa Chennai 2:2 nugalėjo „Kalinga Warriors“.
Taigi, 17-osiose lygos rungtynėse pasidalijęs grobį, „Odisha“ liko septintoje lentelėje su 22 taškais, o Čenajuje įsikūręs klubas liko dviem taškais žemiau.
Kalbant apie įvarčių skaičių, rungtynės vyko apylygiai, nes abi komandos pažengė į priekį ir per 90 žaidimo minučių vieną kartą buvo lygiosios.
Rahimas Ali išvedė Chennaiyin anksti į priekį vos dvi rungtynių minutes, kai Valskes iš baudos smūgio iš baudos aikštelės iš arti įmušė įvartį dešinėje. Po ankstyvos nesėkmės Odisha prireikė šiek tiek laiko persigrupuoti, o šeimininkai iš anksto padidino statymus, ieškodami išlyginimo 18 minutę.
Vartai buvo puikiai paruošti, kai vidurio puolėjas Isaacas Chakchoakas pasiuntė kamuolį Javi Hernandezui. Ispanijos įžaidėjas žaidė dvigubas rungtynes ​​su brazilu Jonathasu de Jesusu, o po to kaire koja paleido kamuolį į viršutinį kairįjį vartų kampą, suteikdamas Kinijos vartininkui Debjitui Majumderiui bet kokią galimybę.
Dviejų komandų paieškos pirmajame kėlinyje nedavė vaisių, o šeimininkai išsiveržė į priekį praėjus vos šešioms minutėms po to, kai komandos pasikeitė, kai Jonathas po keleto nesėkmingų komandos draugų bandymų įrašė savo pavardę į rezultatų suvestinę. Chennaiyin įvartis.
Tačiau džiaugsmas laikyti nosį priekyje išliko tik iki 69-osios minutės, kai lietuvių puolėjas Valskes antrą kartą rungtynėse išlygino puikų smūgį galva ir iš beveik šešių jardų įveikė Juggernauts vartininką Arshdeepą Singhą prie dešiniojo virpsto.
Nugalėtojo medžioklė per pastarąsias 20 minučių buvo labai maža, nes visas mačas baigėsi taip, kad abi komandos gautų po vieną tašką, o tai sumažino jų galimybes patekti į atkrintamąsias.