ISL 2021-22 | „Mumbai City“ išlaikė savo aukščiausią vietą 4:2 įveikęs „Jamshedpur FC“.

Čempioną ginanti ir lygos lyderė Mumbai City FC užsitvirtino aukščiausioje Indijos futbolo lygos vietoje ketvirtadienį 4:2 įveikdama antrąją vietą užėmusį Jamshedpur Pandit Jawaharlal Nehru stadione Margao mieste, Goa. Mumbajuje įvarčius pelnė Casio Gabriel, Bipin Singh, Igor Angulu ir Ugur Katatu.

Des Buckinghamo komandai prasidėjus itin svarbiame žaidime buvo kuo geriau, kai Ahmedas Gehouhas atliko kampinį smūgį ir rado Gabrielį erdvėje už baudos aikštelės. Skersinis perdavimas, kuris buvo skirtas Mumbajaus miesto galvai, nuslydo ir trečią minutę įveikė TP Reheneshą į Jamshedpur FC vartus, kai Islanders išsiveržė į priekį.

Jamshedpur FC turėjo puikią progą išlyginti rezultatą po trijų minučių, tačiau Nerijų Valskį ant suolo palikti „Red Miners“ nepasinaudojo puikia proga.

„Mumbai City“ komandai tokių problemų nebuvo, nors jis kitoje pusėje pridėjo sekundę po to, kai Angolo lengvai nustūmė Sabią nuo kamuolio, kuris po to įskriejo į baudos aikštelę ir padėjo jį ant lentos Pepinui, kuris iš arti smūgiavo į tinklą. 17-ąją minutę rezultatas tapo 2:0.

„Islanders“ po septynių minučių pridėjo trečiąjį įvartį, kai seriją nutraukusiu perdavimu baudos aikštelėje rado Gabrielį Angulo, tačiau dar daug darbo turėjęs ispanas apsisuko ir šovė į šoninį tinklą.

Šokiruotas Jamshedpur FC vėl atsidarė beveik po keturių minučių, kai Jahouhas baudos aikštelėje rado Angulo, tačiau jo pastangas atidavė Reheneshas.

„Mumbai City“ komanda sugebėjo dominuoti didžiąją likusio pirmojo kėlinio dalį ir paskutinę pirmojo kėlinio minutę įmušė įvartį, kai Angulu dar kartą atsidūrė erdvėje „Jamshedpur FC“ vartų viduje, tačiau tik smūgiu sugebėjo rasti vartininką. .

READ  Visi žydų žaidėjai ir jų istorijos, kurias būtina žiūrėti 2022 m. pasaulio čempionate

„Mumbai City FC“ pirmajame kėlinyje pelnytai pirmavo 3:0, tačiau „Jamshedpur FC“ pasinaudojo puse savo progų. Owenas Coyle’as padarė teigiamų pokyčių, antrojo kėlinio pradžioje atvesdamas Borisą Singhą į Brunėjaus Halderį, ir atrodė, kad „Red Miners“ buvo atskirta nuo kitos komandos.

Komalas Thattalas 48-ąją minutę sumažino skirtumą savo komandai, kai įspyrė į baudos aikštelę ir smūgiavo į vartus. Jo smūgis buvo grėsmingas ir įmušė Nawazą į Mumbajaus miesto komandos vartus.

Jamshedpur FC iškart grįžo į varžybas, kai 55-ąją minutę rezultatas tapo 3:2, kai Sabia iš arti atmušė kamuolį po to, kai tiesiai jam atšokęs kamuolys atsidūrė už dviejų jardų.

Bekingemas atsakė į rungtynių posūkį, pristatydamas Vikramą Singhą ir beveik turėjo tiesioginį poveikį 65-ąją minutę, kai po greitos kontratakos Mumbajuje žaidė ant vartų, bet negalėjo užbaigti. Jamshedpur FC liko pėsčiomis.

Tačiau kitas pakaitas Katatau pademonstravo savo meistriškumą priešais vartus, kai sugriebė ilgą kamuolį, kurio Jamshedpur gynyba nesugebėjo įveikti, o 70-ąją minutę užtikrintu smūgiu iš labai siauro kampo surado tinklo lubas.

Nors „Jamshedpur FC“ nemetė rankšluosčio ir toliau atakavo „Mumbai City FC“ vartus. O pakaitinis Valskė smūgiavo galva centimetrais 79-ąją minutę, kai Nawazas nepataikė į Jordano Murray skersinį, kuris pasiekė lietuvį, kuris jį nustebino.

Nors Nojus atliko savo užduotį po penkių minučių, kai užkirto kelią Aleksui Limai iš arti, puikiai sustodamas žemiau kairiosios pusės.

Kita vertus, Rehnschas atliko vieną iš atmušimų per sezoną, kai ketvirtą sustabdymo minutę atliko galingą Jouheh metimą.

„Mumbai City“ iškovojo tris taškus ir padidino savo pranašumą lentelės viršuje iki keturių taškų, o „Jamshedpur FC“ liko antroje vietoje po pirmojo pralaimėjimo sezone. Kitose rungtynėse Cowello vyrai susitiks su Odisha, o kitą dieną Mumbajaus miesto komanda susikaus su Chennaiyin.

READ  Futbolo agentas žada daugiau pagalbos pagrindiniams žaidėjams - naujausios sporto ir futbolo naujienos Nigerijoje