ISL 2021-22 | „Jamshedpur“ ir „Hyderabad FC“ žaidžia apylygėse rungtynėse

„Jamshedpur FC“ ir „Hyderabad FC“ mažai kas skyrė po įtemptų ISL rungtynių, kurios ketvirtadienį Bambolimo, Goa, Athletic stadione baigėsi lygiosiomis 1:1. Gregas Stewartas (41 min.) išvedė Jamshedpur FC į priekį, bet Bartholomew Ogbeche (56) po kelių minučių išlygino rezultatą Hyderabad FC komandai.

Tai buvo dviejų kėlinių rungtynės, nes Jamshedpur FC dominavo pirmajame kėlinyje, o Hyderabad FC buvo geresnė komanda antrajame kėlinyje. Oweno Coyle’o auklėtiniai pradėjo rungtynes ​​spausdami Manuelos Marquez šoną aukštyn, atimdami jiems galimybę išeiti iš užpakalio. Hyderabad FC turėjo tenkintis progomis per pertrauką, nes Jamshedpur FC pirmavo mače.

Pirmoji tikra proga rungtynėse buvo Hyderabad FC Road, kai 13-ąją minutę Juananas pataikė kampinį, nors nekontroliavo baudos aikštelės centro.

Tačiau „Jamshedpur FC“ ir toliau išliko dominuojanti komanda ir jai nepasisekė išsiveržti į priekį 20-ąją minutę, kai Stewartas įsiveržė iš kairės ir šovė į Hyderabad FC saugas širdį ir paleido smūgį, kuris kažkaip atsimušė į virpsto vidų. likti lauke.

Škotijos puolėjas vėl pasirodė po septynių minučių, kai perėmė prastą Hyderabad FC gynėjo perdavimą ir perdavė jį Nerjui Valskiui. Lietuvis pataikė kamuolį į vartus, tačiau šis skriejo pro šalį.

Stewartas pagaliau turėjo ką parodyti už savo pastangas 41-ąją minutę, kai jis atliko metimą dešinėje ir įveikė du Hyderabad FC gynėjus, o paskui pasuko juos į viršutinį kampą ir išvedė Jamshedpur FC į priekį.

„Red Miners“ buvo visiškai vertinami už pirmavimą pirmajame kėlinyje, kai žaidėjus pasirinko Stewartas.

„Hyderabad FC“ antrajame kėlinyje pasirodė su kita komanda ir daug labiau įtraukė Ogbeche į žaidimą.

READ  Kodėl „Fintech“ kompanijos plūsta į Lietuvą

48-ąją minutę Joao Victoras gudriu skersiniu perdavimu surado nigerietį, tačiau puolėjas nesugebėjo išlaikyti galvos.

Jamshedpur FC nepaisė šio įspėjamojo ženklo, o Ogbeche nubaudė juos po aštuonių minučių, kai vėl prisijungė prie Viktoro ir sumušė jį į tinklą po gudraus 1:2.

„Hyderabad FC“ išlyginamąjį įvartį pradėjo rungtynes, kai abi komandos pakaitomis stojo į priekį. Kadangi rungtynės buvo per atviros, kad sužavėtų bet kurį iš vadovų, jie atliko pakeitimus, dėl kurių abi komandos vėl tapo solidesnės gale. Abi komandos paskutinėmis minutėmis daugiausia reikalavo paliaubų, nė vienai iš jų nerizikuojant ir nesaugojant turimo taško.

Lygiosios reiškė, kad „Jamshedpur FC“ nepralaimėjo šiame ISL čempionų sezone ir liko penktoje vietoje, vos vienu tašku atsilikdama nuo lyderių „Mumbai City FC“. Hyderabad FC yra vienu tašku žemiau savo katės turnyrinės lentelės.

Cowello vyrai pirmadienį susikaus su ATK Mohun Bagan, o Marquezo komanda trečiadienį – su Bengaluru FC.