Įniršęs Mitoglo žaidė karjeros rungtynėse, o Pao nuvedė jį į „Simki“ / „News Bleeding“

Nuotrauka: „Sconbix“ – „Imago Images“

„Photo Sconix“ – „Imago Images“

Po nuostabaus pasirodymo Constantinosas Mitoglo sužaidė savo karjerą Euro lygoje, o jam vadovaujant Atėnų „Panathinaikos“ (7-13) grįžo į pergalę senajame žemyno čempionate.

Konkurentas

Konstantinozė mitochondrijos

Graikijos klubas namuose 94:78 (23:20, 23:13, 24:18, 24:27) Simkis (2-19) įveikė komandą Maskvos srityje, pralaimėjęs 13-ą iš eilės.

Šiose rungtynėse naujasis „Pao“ strategas Otte Katashas pirmą kartą pasisekė kaip „Euroleek“ vyriausiasis treneris. Tuo metu vyriausiasis „Simki“ treneris Andrejus Maltsevas, pakeitęs Rimos Kurdinitį, turėjo laukti savojo.

Šiandien Pao negalėjo padėti Georgios Papagianis ir Aionis Papabetru.

Rusijos klubo stovykloje prie slenksčio nebuvo Aleksejaus Švedijos (nugaros trauma), Johno Timma (kelio trauma), Devino Bookerio (peties trauma), Jegoro Violetchevo (Achilo trauma) bei Johno Geraffo ir Grego Monroe.

Komandos pamažu pradėjo rungtynes, o mažiausiai pranašumo antrame kėlinyje turėjo maskviečiai (26:25). Vis dėlto antrojo kėlinio pabaigoje šeimininkai 7: 0 išsiveržė į priekį po Nemanjos Nedovičiaus dvitaškio 13 taškų persvara (46:33).

Nuostabus Erico McCollumo metimas:

Po ilgosios pertraukos graikai nejudėjo lėtai, surengę dar 11: 2 divizioną ir komandoms skirdami 20 taškų (62:42) po Mitogloo dvitaškio (62:42).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai šiek tiek atsikėlė, o po 3 minučių Stefanos Jovicius sumažino deficitą iki 13 taškų (71:84). Deja, tai padarė Maltse studentai ir turėjo pripažinti šeimininkų naudą.

Giorgios Kalaitsaki tomas:

Graikijos komanda laimėjo sužaidusi „Mitoglo“, per 29 minutes surinkusi 29 taškus (10/14 tv., 9/9 baudos), atkovojusi 12, praradusi 1 kamuolį, atlikusi 2 rezultatyvius perdavimus, sukėlusi 6 pražangas ir surinkusi 42 naudojimo kartus. Taškai.

Aukštaūgis pagerino savo asmeninius rezultatus ir rezultatyvumo rekordus, anksčiau 2020 m. Pradžioje surinkęs 25 taškus ir 34 taškus Maskvos CSKA krepšyje.

READ  Lietuva teigia esanti pasirengusi paremti Ukrainos energetikos sektorių

„Panathinaikos“: Constantinos Midoglo 29 (10/14 dvit., 9/9 baud., 12 persiuntimų, 42 naudingi balsai), Nemanja Netovicius 21 (3/10 trit., 5 rez.), Aaronas White’as 9 (3/4 trit., Rev.) .Kumštelis.).

Simki: Jordanas Mickey 25 (10/14 dvit., 7 sukilėliai, 30 dol.), Ericas McCollumas 17 (6 leidimas, 4 leidimas 10, Stephanas Jovicius 9 (8 leidimas)).