Ignas Prostekis veda Lietuvą į pergalę prieš Latviją / Žinios

Lietuvos NT draugiškose rungtynėse Sialkote nugalėjo Latvijos NT, stipriai pasirodę Jidis Masiulis ir Ignas Prostigis. 98-62 (23-15, 28-22, 16-16, 31-9).

3 taškai šį sezoną

Ketvirtojo kėlinio pradžioje lietuviai rungtynes ​​baigė 13:1. Per tą važiavimą Marius Grigonis realizavo tritaškį ir lietuviams pirmavo 23 taškais 7:44.

Latvija trečiajame kėlinyje bandė atsitiesti Rihardo Lomazo ir Andrejaus Gražulio bandymu paskutinę trečiojo kėlinio minutę sumažinti Latvijos atsilikimą iki 13 taškų.

Antrajame ketvirtyje lietuviai padidino savo buvimą karštais metimais nuo tritaškių linijos. Paskutinę antrojo kėlinio minutę Jidis Masiulis įmetė du tritaškius ir išvedė Lietuvai 16 taškų pranašumą (51-35). Vien per antrąjį ketvirtį Masiulis pelnė 15 taškų.

Lietuvis rungtynes ​​pradėjo aukšta pavara. Lietuviai Igno Prestikio pirmauja 10 taškų per pirmąjį ketvirtį (18-8), o Arnas Velica baudos metimais pirmajame ketvirtyje liko 2:46.

Lietuvius į pergalę vedė Ignas Brazdeikis, pelnęs 17 taškų (5/8 2 atk. kam., 2/3 trit., 1/1 atk. kam.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Latvijos gretose Rehortas Lomasas pridėjo 14 taškų (3/5 dvit., 0/3 trit., 8/10 atk. kam.), 2 rezultatyvius perdavimus ir 1 atkovotą kamuolį.

Lietuva: Ignas Brazdeikis 17, Jidis Masulis 17, Thomas Timza 11, Donatas Sabeckis 9, Marius Grigonis 8 (5 AST);

Latvija: Rehorts Lomas 14, Davisas Bertensas 10, Andrejus Gražulis 8 (5 REB).