[ICE TIME] Yuma Kageyama iškovojo bronzos medalį „Grand Prix“ sugrįžimo metu

Skaitykite visą istoriją „SportsLook“ – [ICE TIME] Yuma Kageyama iškovojo bronzos medalį „Grand Prix“ sugrįžimo metu

Pekino olimpinių žaidynių sidabro medalio laimėtoja Yuma Kagiyama sėkmingai sugrįžo į Grand Prix trasą po dvejų metų pertraukos ir šeštadienį, lapkričio 4 d., Anžė iškovojo bronzą Prancūzijos Grand Prix lenktynėse. Dėl čiurnos traumos 20-metis žaidėjas 2022–2023 m. sezone nenuleido ledo visose varžybose, išskyrus vieną.

Po puikaus pasirodymo trumpojoje programoje Kageyama sugebėjo įveikti kai kurias šuolio problemas laisvoje čiuožykloje, tačiau atsiliko nuo nugalėtojo Adomo Siu Him Fa iš Prancūzijos ir Iljos Malinino iš JAV.

Yuma Kageyama (Stephane’as Mahe / „Reuters“)

Siaw Him Fa bendras pergalės rezultatas buvo 306,78 taško, o Malininas surinko 304,68 taško. Kageyama užėmė trečią vietą su 273,14 balo.

Kagiyama čiuožė „Rain, in Your Black Eyes“ savo laisva čiuožykla ir atliko du keturgubus šuolius bei keturis trigubus šuolius ir pasiekė ketvirtą lygį savo sukimų ir žingsnių sekomis. Jis prikalė planuotą trigubą „Axel“ ir suklupo ant besileidžiančio trigubo „Lutz“. Tačiau įvertinus viską, pasirodymas buvo geras.

Yuma Kageyama per vyrų laisvą čiuožimą lapkričio 4 d. (Stephane’as Mahe / „Reuters“)

Yuma Kageyama siekia tobulėti

„Jaučiu, kad savo pasirodyme padariau keletą klaidų ir esu labai nusivylęs“, – sakė Kajiyama. „Žvelgiant į rezultatus ir savo pasirodymą, manau, kad dar turiu daug dirbti, kad konkuruočiau su dviem geriausiais čiuožėjais. Tačiau šie du čiuožėjai mane labai įkvėpė judėti į priekį ir dirbti ateičiai.”

Koshiro Shimada (217,18) ir Takeru Katais (212,75) pasiekė apmaudžius rezultatus ir užėmė atitinkamai dešimtą ir dvyliktą vietą.

Susijęs:

Rion Sumiyoshi lapkričio 4 d. varžysis moterų laisvajame čiuožime. („Reuters“ / per „Kyodo“)

Sumiyoshi nusileidžia keturių pirštų kilpą Prancūzijoje

Rion Sumiyoshi iškovojo dvi bronzos medalius Japonijai Prancūzijoje ir pateko į istoriją, šeštadienį moterų rungtyje užėmęs trečią vietą. 20-metė tapo pirmąja japone per 21 metus, tarptautinėse varžybose laimėjusia keturgubą (pirštų kilpą), nes Miki Ando 2002 metais Jaunimo Grand Prix finale įveikė keturgubą Salchow.

READ  Tokijo olimpinės žaidynės | Plaukikai Tomas Deanas ir Lydia Jacobi nustebina

Nugalėtoju tapo amerikietė Isabeau Levito (203,22), o tai pažymėjo savo pirmąjį „Grand Prix“ laimėjimą. Belgė Nina Pinzaroni užėmė antrąją vietą su 198,80, o Sumiyoshi užėmė trečią vietą (197,76).

skelbimas

„Ice Time“ manė, kad teisėjai Sumiyoshi per daug sureikšmino jos laisvą čiuožimą „Enchantress“ ir Anžė turėjo finišuoti pirma. Be keturvietės, ji dviejuose turnyruose iškovojo penkis trigubus ir užėmė keturias vietas.