Graikai pradeda žymėti Eurolygoje

[Intime]

„Panathinaikos“ Eurolygoje iškovojo vertingą pergalę Belgrado „Red Star“ stadione, nes „Olympiacos“ pridėjo antrą įvartį, savo namuose už uždarų durų įveikęs Kauno „Žalgirį“.

Belgrade „Panathinaikos“ ketvirtadienį 77:75 įveikė „Red Star“ ir iškovojo pirmąją pergalę Eurolygoje šį sezoną.

Iš tiesų, pirmą kartą šiame sezone „Panathinaikos“ atrodė pakankamai konkurencinga, kad iškovotų visišką pergalę, iškratant šoką, prieš keturias dienas pralaimėjus lygą „Aris“.

Stiprus antrasis žaliųjų kėlinys pergudravo šeimininkus, puolime įdėjo daugiau žaidynių ir idėjų, nors rungtynių metu jie ir vėl pademonstravo tamsų burtų.

Lietuvos žvaigždės Marius Grigounis ir Artūras Goditis „Panathinaikos“ pirmavo atitinkamai 17 ir 12 taškų.

Penktadienį Pirėjuje „Olympiacos“ finišavo antra, sunkia 90:80 įveikusi Kauno „Žalgirį“ Pirėjuje.

O „Olympiacos“ žaidė be savo gerbėjų dėl draudimo, kuris buvo perkeltas iš praėjusio sezono, nuo atkrintamųjų serijos su „Monaco“. Tai prisidėjo prie to, kad „raudoniesiems“ teko dirbti daugiau nei tikėtasi, kad įveiktų Lietuvos pusę.

Gianolis Larentzakis turėjo ypač didelę įtaką Graikijos čempionui, nes jo sėkmė padidino „Olympiacos“ rungtynes ​​Taikos ir draugystės stadione. „Raudonieji“ padėjo apsisukti pirmajame kėlinyje, o vėliau padidino savo persvarą iki 12 taškų.

Tą vakarą nugalėtojams 23 taškus pelnė Sasha Vyžinkovas, 16 – Mustafa Vallas.

READ  NBA žvaigždės Naujajame Taipėjuje pasirodys rugpjūčio 19-22 parodose