Gomezas de Liaño mato 6 minutes, pirmą kartą griebia 4 lėkštes Lietuvoje

Filipinų žvaigždė Juanas Gomezas de Leano Europoje debiutuoja praėjus šešioms minutėms po to, kai buvo pakeistas „BC Wolves“ pergale prieš „Labas Gas“ Lietuvoje.

MANILA, Filipinai – Juanas Gomezas de Llano debiutavo Lietuvos krepšinio lygoje tik ribotą laiką, nes jo „Wolves“ ekipa trečiadienį, spalio 26 d. (ketvirtadienį, spalio 27 d., 95:70) nugalėjo „Lapas Gas“ Alyte. ). Manilos laikas).

Antrasis Europos vietinis Filipinų krepšinis atmušė vos 6 minutes nuo suolo ir atkovojo 4 kamuolius, kai Karaliaus Mindaugo taurės turnyre „Wolves“ žaidė 0 iš 4.

Šeši Gomezo de Leano komandos draugai lengvai pergalę pelnė du įvarčius, tačiau pirmavo Christopo Žemaičio 17 taškų.

Nepaisant blankaus debiuto per ribotą laiką, Gomezas de Liaño parodė didelį pažadą savo PBA D lygoje, grįžęs į Filipinus, prieš keliaudamas į Europą.

Buvusi „UP Fighting Maroons“ žvaigždė Marinerongas atvedė Pilipino į „Aspirants Cup“ finalą vidutiniškai pelnydama 18,4 taško, atkovodama 8,4 kamuolio ir atlikdama 6,3 rezultatyvaus perdavimo – pakankamai, kad būtų galima laimėti konferencijos MVP apdovanojimą.

Tai buvo tobula išsiveržimo kampanija 22 metų Gomezui Di Leano, kuris turėjo įsimintiną debiutinį profesionalų sezoną J lygos B lygoje. -Rappler.com