Gilas Pilipinas paskutiniame Europos čempionate atkovojo įspūdingą pergalę prieš Lietuvą

Gilas Pilipinas vs Lietuvos Universiada derinimo rungtynėse. – Nuotrauka spp

MANILA, Filipinai – Gilas Pilipinas šeštadienį Lietuvoje 125:102 įveikė jaunos Lietuvos komandą.

Stiprios pastangos antrajame kėlinyje už Justino Brownlee trečiadienį 90:80 pralaimėjo kitai Lietuvos komandai.

Brownlee pelnė 15 iš 24 taškų per paskutinius du kėlinius, iš jų 11 – per pagrindinį trejetą, kuriame Gilas 27:10 pranoko lietuvį ir dviejų taškų deficitą pavertė į priekį 98:73.

Spustelėjęs abiejuose galuose Gilas pirmavo net 30 taškų.

June Mar Fajardo per pirmąjį kėlinį pelnė 18 iš 28 rezultatyvių perdavimų.

Fajardo buvo saujelė lietuviui, praleidęs vos du iš devynių bandymų iš aikštės ir atmušęs 14 prieš 15 nuo baudų metimo linijos.

Kieferis Ravena taip pat solidžiai surinko 18 taškų, išryškino tris tritukus ir šešis atkovotus kamuolius.

Šį kartą Gilas atrado savo pėdsaką iš išorės ir pataikė 12 iš 25 iš gilumos po šalto 7 iš 23 klipo per pirmąjį susitikimą.

Tai buvo šeštosios ir paskutinės Gilaso derinimo rungtynės su Europos komandomis nuo tada, kai jie stovyklavo Europoje, kai ruošiasi artėjančiam FIFA pasaulio čempionatui. „Nationals“ žaidė 3:3.

Jūsų prenumeratos nepavyko išsaugoti. Prašau, pabandykite dar kartą.