Gilas Pilipinas grumtynėse pralaimi Lietuvos rinktinei

Autorius: Lance Agcawiliprieš 8 mėnesius

Gilas Pilipinas

Gilas Pilipinas treniruočių metu Lietuvoje. SBP nuotrauka

MANILA, Filipinai – Gilas Pilipinas antradienį Kaune vykusiose pasirengimo rungtynėse pralaimėjo lietuviui 90:80.

Dvi pergales iš eilės prieš jauną Ukrainos komandą Filipinai pradėjo vangiai ir per pirmąjį kėlinį Lietuvai įmetė 36 taškus anksti atsiliko 17 taškų.

Šeimininkai antrajame ketvirtyje pirmavo net 24 rezultatu 54:30, o Gilas sumažino rezultatą iki 12 ir 54:42. Tačiau lietuviai po kėlinio vis tiek primetė savo valią dėl puikios Tomo Zdanavičiaus žaidimo.

Zdanavičius buvo beveik nesustabdomas, kai savo aštuonių žaidėjų komandoje pelnė 25 taškus, pataikė 6 iš 7 nuo tritaškių linijos ir atkovojo 7 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvio gretose taip pat aktyviai žaidė Vytautas Solskis, pelnęs 19 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius. Justinas Ramanauskas pelnė 12 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus, o Rokas Posius pridėjo 10 taškų ir 9 kamuolius.

Gilas pasikliovė Justino Brownlee 20 taškų ir septynių atkovotų kamuolių pastangomis, kurių nepakako, nes nacionalinė komanda dabar pralaimėjo trejas iš penkių pasirengimo sezonui rungtynių, nes ruošiasi 2023 m. FIBA ​​pasaulio taurei, kuri prasidės. rugpjūčio 25 dieną.

Jimmy Malonzo atkovojo 14 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir perėmė 6 kamuolius. Johnas Maras Fajardo pelnė 13 taškų, o Kieferis Ravena surinko 10 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Angie Kwame, vienas iš trijų natūralizuotų Gilas žaidėjų, pirmą kartą pamatė veiksmą baigęs Ateneo, tačiau žaidė vos šešias minutes ir pelnė keturis taškus.

Gilas, pataikęs 29 iš 73 ir atmušęs lietuvį 46:39, prasižengė Scotty Thompsonui, o Dwightas Ramosas žaidė vos daugiau nei tris minutes.