Gilas panaudojo stiprų 3-iojo kėlinio važiavimą, kad nugalėtų Lietuvos pasaulio žaidynes

Gilas Pilipinas šeštadienį Kaune, Lietuvoje, rezultatu 125:102 nugalėjo Lietuvos Pasaulio universitetų sporto rinktinę, prastą trečiojo ketvirčio bangą apvertė.

Kėlinyje atsilikę 61:63, Filipinai trečiame kėlinyje įkaršdavo po to, kai pelnė 37 taškus, o lietuvius apribojo iki 10, stipriai demonstruodami komandinę gynybą.

Puikus puolimas leido „Gilas“ pirmauti 96:73, kurio komanda niekada neatsisakė.

Gilas atliko 50 procentų metimų iš aikštės, o lietuvis – 35 procentus.

Gilo Pilipino nuotrauka iš SBP FB puslapio

Filipiniečiai lietuvius privertė atlikti 18 kamuolių, kuriuos Gilas pavertė 25 taškais.

Trenerio Chodo Reyeso auklėtiniai taip pat bėgo kiekviena suteikta proga, pakeliui į nemažą pranašumą 27:13 per greitąjį pertrauką.

Birželio mėn. Maras Fajardo atliko savo geriausius įvarčius Europos kelionėje, nes pelnė 28 taškus beveik tobulu metimu iš 7 iš 9.

Justinas Brownlee pridėjo 24, atkovojo aštuonis kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, o Kieferis Ravena atmetė 18 ir atėmė šešis kamuolius.

CJ Perezas ir Renzas Abando Gilasui pelnė po 14 ir 12, o Jamie Malonzo pridėjo 11 ir 9 atkovotus kamuolius.

Gilas be traumuotų Scotty Thompsono, Dwighto Ramoso ir AJ Edu žaidė paskutines Lietuvos kelionės derinimo rungtynes.

Lietuvos profesionalų lygoje rungtyniaujantis Arnas Aurga į priekį vedė 15 taškų.

Ernestas Cederevičius ir Dominicas Stenionis pridėjo po 14 bėgimų.

Taline pralaimėjęs Estijai ir Suomijai, Gilas atšoko nuo Ukrainos iki 20 metų ir 90:80 nusilenkė Lietuvos rinktinei.

READ  Lietuva: Šįvakar ketvirtasis Eurovizija.LT 2024 įkarštis! - Eurovizijos naujienos | Muzika