Geriausios Europos komandos laimėjo WCup atranką kaip Šveicarijos judančių vartų stulpai

Pasaulio taurės kvalifikacija Europoje pasisuko nuotaikinga linkme, kai prieš Šveicarijos ir Lietuvos rungtynes ​​vartų stulpai buvo pašalinti, nes jie buvo laikomi netinkamu dydžiu.

Tai taip pat vienas iš nedaugelio dalykų, kuris neįeina į sekmadienio scenarijų.

Visos sunkiasvorės žemyno tautos nugalėjo, o Ispanija paliko per vėlai – tiksliau, antrąją sustojimo minutę – nugalėti Gruziją 2-1.

Kaip ir Ispanija, Prancūzija savo atrankos kampaniją pradėjo netikėtu rezultatu namuose, tačiau antrame savo žaidime grįžo į savo kelią, Kazachstane laimėjusi 2: 0.

Italija pratęs savo nepralaimėtą varžybą iki 24 rungtynių, laimėdama prieš Bulgariją rezultatu 2: 0, o Anglija – pergalę prieš Albaniją pasiekusi šešių taškų persvarą. Vokietija 1: 0 nugalėjo Rumuniją ir užsitikrino dvi pergales, kad patektų į kvalifikaciją.

Tuo tarpu Danija tapo naujausia Europos komanda, pasinaudojusia 2022 m. Pasaulio taurės atrankos varžybomis, kad sutelktų dėmesį į darbuotojų teises priimančiame Katare. Prieš prasidedant Moldovai, jos žaidėjai dėvėjo raudonus marškinėlius su šūkiu „Futbolo palaikymo pakeitimas“ komandos nuotraukai, kurią Danija laimėjo 8-0.

Danijos futbolo konfederacija teigia, kad marškinėliai bus pasirašyti ir aukcione surinkti pinigų projektams su „Amnesty International“, kuri padeda migrantams Katare.

Olmo susigrąžina Ispaniją

Danny Olmo nuėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, kad užfiksuotų Ispanijos pergalę, jo tolimu smūgiu patekęs į viršutinį vartų kampą nuvertė „Georgia“ vartininką Giorgi Loria.

Penktas Ferrano Torreso įvartis per šešis startus išlygino 55 vietą 2010 m. Pasaulio čempionei Ispanijai, likus vos minutei iki Gruzijai įpusėjus.

Švedija atrodo didžiausias Ispanijos iššūkis B grupėje dėl automatinės atrankos varžybų po antrosios pergalės, 3: 0 palaužęs Kosovą.

Pirmo kurso, išėjusio iš tarptautinės pensijos, žaidėjas Slotanas Ibrahimovičius turėjo du tikslus, ieškodamas pagalbos savo pirmosiose rungtynėse, ketvirtadienį 1: 0 įveikęs Gruziją.

READ  Rotary iniciatyvos apdovanojimas įteiktas lietuvių studentui, išmokusiam anglų kalbos per televiziją

Ispanija 1-1 pradėjo su Graikija.

Praleido baudą

Bauda, ​​kurią praleido Kylianas Mbabane’as per patogią pergalę Kazachstane, turėjo mažai įtakos Prancūzijai.

Pasaulio čempionai jau buvo priekyje dviem įvarčiais per Usmano Temple’ą – vieną iš Didierio Deschampso pokyčių laivų – paties Sergejaus Malio įvartį pirmame kėlinyje.

Anthony Martialas atvyko į Mbappe po traumos dėl kelio, įstrigusio ant dirbtinės dangos Astanos stadione, o Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždė laimėjo baudą – vien tam, kad pamatytų savo smūgį.

D grupėje Ukraina ir Suomija 2-1 atsilieka nuo Prancūzijos 1-1.

Kane V.S. Lewandowski

Anglija trečiadienį pagrindinėje I grupės atrankoje Vemblio stadione žaidžia su Lenkija, o jų abu pasaulinės klasės puolėjai yra geros formos.

Miuncheno „Bayern“ puolėjas Robertas Lewandowskis įmušė 10-ąjį mačą klubo ir šalies gretose, 3: 0 palaužęs Lenkijos Andorą. Stulpai buvo atidaryti piešiant su Vengrija.

Harry Kane’as pelnė vieną įvartį Anglijos naudai 2: 0 Albanijoje ir dar vieną – Masonui Mountui, kuris ketvirtadienį 5: 0 įveikė San Mariną.

Anglija pirmauja su šešiais taškais. Nugalėjusi San Mariną 3: 0, Vengrija liko keturiais taškais nuo Lenkijos.

Skrendu į Italiją

Po lygiai 10 pergalių atrankoje į „Euro 2020“ atkeliavo Italijos pasaulio taurės atrankos varžybos.

Ketvirtadienį pergalę prieš Šiaurės Airiją pasiekė Andrea Pelotti ir pirmojo jo šalies žaidėjo Manuelio Locatelle’o įvartis iš baudos aikštelės.

Šveicarija 1: 0 įveikusi Lietuvą atsilieka nuo įvarčių skirtumo, kurį išgelbėjo Liverpulio krašto puolėjo Sherdono Shakiri atidarymo įvartis. Žaidimo pradžia buvo atidėta 10 minučių, nes vienas iš tikslų nebuvo norminio dydžio ir turėjo būti pakeistas.

Vokietija Į viršų

Vokietija pirmavo įvarčių skirtumu, kai Serge’as Knobri 16-ąją minutę užbaigė komandos judėjimą, kuriame dalyvavo „Chelsea“ žaidėjai Antonio Rodgeris ir Guy Howardas.

READ  Lietuva> JAV kibernetinė komanda> vykdo pirmąją „Hunt Forward“ operaciją naujienose

Po lapkritį įvykusio Tautų lygos pralaimėjimo Ispanijai 6: 0 pralaimėjimas vokiečiams yra atstatomas.

Armėnijai taip pat aiški taškai po to, kai 2: 0 nugalėjo Islandiją, o Šiaurės Makedonija 5: 0 įveikė Lichtenšteiną.

Laimėjo rekordas

Didžiausia pergalė pasaulio taurės ar Europos čempionato atrankoje buvo Danijai.

„Casernas Tolbergas“ ir Michaelas Tomskardas du kartus pelnė įvartį „Herning“ komandoje, po 39 minučių jiems buvo 5: 0.

Danija yra vienintelė F grupės komanda, surinkusi šešis taškus. Austrija dviem atsilieka nuo Farerų salų lygiosios 3: 1, o Izraelis ir Škotija 1: 1.