Gallo vadovaujama Malmė patenka į Čempionų lygos atkrintamąsias varžybas, o Ostinas įveikė Hiustoną NBA

Futbolo naujienos prasideda trečiadienį Čempionų lygoje, kur Romanas Gal Malmė pateko į antrąjį etapą. Gall nebuvo Malmės komandoje, kurioje „Malmo“ sužaidė lygiosiomis 3:3 su „Vikingor Reykjavik“, nes „Malmo“ pirmavo 6:5. Malmė vėlavo 15-ąją minutę, kai 34-ąją minutę Viljko Permanshevic išlygino rezultatą. Felixas Bego išvedė Malmo ekipą į 44-ą vietą, o Andersas Kristiansenas 47-ąją minutę rezultatą 3:1. Vikingoras 56-ąją minutę įmušė įvartį, o 74-ąją minutę vėl pasižymėjo. minutė.

Malmė antrajame Čempionų lygos rate susitiks su Lietuvos „Žalgiriu“. „Žalgiriui“ prireikė pratęsimo, kad bendru rezultatu 2:1 išvestų „Balkany“ komandą.

Pasiekęs vienintelį rezultatą MLS, Ostinas pradėjo 20-ąją savaitę 3:1 įveikęs Hiustoną Q2 stadione. Diego Fagondesas 11-ąją minutę įmušė įvartį po Coco Carrascoelos atmušimo, o 15-ąją minutę išlygino Austin.Įvarčius Austinas pridėjo per Maxi Orruti 57-ąją minutę ir Alexanderį Ringą 70-ąją minutę.

„Na, aš negaliu nieko teisti ar pasakyti apie Ostiną, nes nesu jų klube“, – paprašytas palyginti komandas sakė Hjustono treneris Paulo Nagamura. „Galiu pasakyti, kad kai esi antrame kurse ir praleidai ten 18 mėnesių su tais pačiais pradedančiais žaidėjais, jie geriau supranta, kaip nori žaisti, yra labai stiprūs. Mes su komanda dirbame šešis mėnesius. ir stengiamės įgyvendinti savo žaidimo stilių. Tai yra skirtumas. Aš sakau: „Visada, mes visi norime būti stalo viršūnėse, bet tam reikia darbo ir daug. Tai procesas ir tikimės, kad tai bus augantis skausmas, kuris atsipirks ateityje“.

Apsistokite MLS, DC United Wayne’as Rooney oficialiai paskirtas kitu treneriu Dabar laukiame vizų išdavimo proceso. „Wayne’as yra nugalėtojas ir varžovas“, – pranešime spaudai sakė Dave’as Casperas, „DC United“ futbolo operacijų vadovas. „Jo darbo etika ir tai, ko jis reikalauja iš savęs ir savo žaidėjų, yra neprilygstamas. Wayne’o žaidimo stilius ir futbolo stilius, kuriuo jis nori žaisti, atitinka mūsų filosofiją, ir mes tikime, kad jis yra tinkamas žmogus, kuris vadovautų mūsų komandai. .

READ  Organizatoriai: Naujasis Taipėjus rugpjūčio mėnesį rengia FIBA ​​krepšinio pasaulio taurės apšilimo rungtynes

Washington Post Steponas Joffe Ataskaitos Dėl Rooney įdarbinimo. Tėvai Jamesas Naltonas Prašymai Apie Toronto atnaujinimą. ESPN Markas Ogdenas susitikimas su „Liverpool“ treneris Jurgenas Kloppas.

Ketvirtadienio futbolo tv

UEFA moterų Europos čempionatas ESPN2: Italija – Islandija 12 val. „Copa America Femenina“ per FS1: Paragvajus – Bolivija 17 val. ir Čilė – Ekvadoras 20 val. „Concacaf W“ čempionatas per „CBS Sports“: JAV prieš Kosta Riką 19 val. ir Kanada prieš Jamaiką 22 val. ET.

Visos nuorodos pateikiamos kaip mandagumas. Amerikietiškojo futbolo žaidėjai arba jų autoriai yra atsakingi už trečiųjų šalių nuorodų ar svetainių turinį. Jei turite pastabų, klausimų ir rūpesčių, susisiekite su mumis el [email protected]