Futsal pasaulio taurės atrankos pagrindinio turo grupės: rungtynės ir rezultatai | Futsal pasaulio taurė

Prasidėjo 2024 m. FIFA Futsal pasaulio taurės atrankos etapas.

Turėtojai Portugalija yra tarp komandų, rungtyniaujančių trijose 12 grupių, žaidžiančių namuose ir išvykoje. 12 grupių nugalėtojų ir keturios geriausios antrosios vietos laimėtojai patenka tiesiai į elito etapą, kuris 2023 m. pabaigoje žaidė grupėse namuose ir išvykoje. Likusios aštuonios antrosios vietos laimėtojai pateks į balandžio mėnesio pagrindinio turo atkrintamąsias varžybas ir išsiaiškins paskutinius keturis Elitinio turo vietas.

Kvalifikacijos formatas: kaip vertinami Europos konkurentai

grupės

1 grupė: Ispanija, Moldova, Kipras
2 grupė
: Gruzija, Belgija, Austrija
3 grupė
: Čekija, Bosnija ir Hercegovina, Armėnija
4 grupė
: Portugalija (laikytojai), Baltarusija, Lietuva
5 grupė
: Kazachstanas, Slovėnija, Juodkalnija
6 grupė
: Azerbaidžanas, Lenkija, Graikija
7 grupė
: Kroatija, Vengrija, Izraelis
8 grupė
: Suomija, Rumunija, Danija
9 grupė
: Serbija, Prancūzija, Norvegija
10 grupė
: Italija, Šiaurės Makedonija, Švedija
11 grupė
: Ukraina, Nyderlandai, Kosovas
12 grupė: Slovakija, Latvija, Vokietija

1 grupė: Ispanija, Moldova, Kipras

Šviestuvai
Spalio 8 d.: Moldova prieš Kiprą
Spalio 11 d.: Ispanija prieš Moldovą
Lapkričio 8 d.: Kipras prieš Ispaniją
Kovo 1 d.: Ispanija prieš Kiprą
Kovo 5 d.: Kipras prieš Moldovą
Kovo 8 d.: Moldova prieš Ispaniją

2 grupė: Gruzija, Belgija, Austrija

Šviestuvai
Spalio 5 d.: Belgija prieš Austrija
Spalio 8 d.: Gruzija prieš Belgiją
Spalio 12 d.: Austrija prieš Gruziją
Lapkričio 9 d.: Gruzija prieš Austrija
Kovo 4 d.: Austrija prieš Belgiją
Kovo 7 d.: Belgija prieš Gruziją

3 grupė: Čekija, Armėnija, Bosnija ir Hercegovina

Šviestuvai
Rugsėjo 17 d.: Bosnija ir Hercegovina 3-4 Armėnija
Rugsėjo 20 d.: Čekija 4:2 Bosnija ir Hercegovina
Spalio 8 d.: Armėnija – Čekija
Spalio 12 d.: Čekija – Armėnija
Kovo 3 d.: Armėnija prieš Bosniją ir Hercegoviną
Kovo 8 d.: Bosnija ir Hercegovina prieš Čekiją

4 grupė: Portugalija, Baltarusija, Lietuva

Šviestuvai
Spalio 6 d.: Portugalija prieš Baltarusiją
Spalio 11 d.: Lietuva prieš Portugaliją
Lapkričio 9 d.: Portugalija prieš Lietuvą
Kovo 1 d.: Lietuva prieš Baltarusiją
Kovo 4 d.: Baltarusija prieš Lietuvą
Kovo 7 d.: Baltarusija prieš Portugaliją

READ  Iš Lietuvos grįžęs Johnas Elmore'as trečią kartą nuvežė bandos lėkštę į TBT

Futsal Euro 2022: visi Portugalijos tikslai

5 grupė: Slovėnija, Kazachstanas, Juodkalnija

Šviestuvai
Rugsėjo 20 d.: Slovėnija 3-1 Juodkalnija
Spalio 8 d.: Kazachstanas – Slovėnija
Spalio 12 d.: Juodkalnija – Kazachstanas
Lapkričio 9 d.: Kazachstanas – Juodkalnija
Kovo 3 d.: Juodkalnija – Slovėnija
Kovo 8 d.: Slovėnija – Kazachstanas

6 grupė: Lenkija, Azerbaidžanas, Graikija

Šviestuvai
Rugsėjo 19 d.: Lenkija 3:0 Graikija
Spalio 7 d.: Azerbaidžanas prieš Lenkija
Spalio 11 d.: Graikija prieš Azerbaidžaną
Lapkričio 9 d.: Graikija prieš Lenkiją
Kovo 3 d.: Azerbaidžanas prieš Graikiją
Kovo 7 d.: Lenkija prieš Azerbaidžaną

7 grupė: Vengrija, Izraelis, Kroatija

Šviestuvai
Rugsėjo 19 d.: Vengrija 2-2 Izraelis
Spalio 7 d.: Kroatija – Vengrija
Spalio 12 d.: Izraelis prieš Kroatiją
Lapkričio 8 d.: Kroatija prieš Izraelį
Kovo 2 d.: Izraelis prieš Vengriją
Kovo 7 d.: Vengrija prieš Kroatiją

8 grupė: Suomija, Rumunija, Danija

Šviestuvai
Spalio 6 d.: Rumunija prieš Daniją
Spalio 11 d.: Suomija – Rumunija
Lapkričio 8 d.: Danija prieš Suomiją
Kovo 1 d.: Rumunija prieš Suomiją
Kovo 5 d.: Danija prieš Rumunija
Kovo 8 d.: Suomija prieš Daniją

9 grupė: Serbija, Prancūzija, Norvegija

Šviestuvai
Spalio 5 d.: Norvegija prieš Serbiją
Spalio 8 d.: Prancūzija prieš Norvegiją
Spalio 12 d.: Serbija prieš Prancūziją
Lapkričio 9 d.: Serbija prieš Norvegiją
Kovo 2 d.: Norvegija prieš Prancūziją
Kovo 7 d.: Prancūzija prieš Serbiją

10 grupė: Italija, Šiaurės Makedonija, Švedija

Šviestuvai
Spalio 7 d.: Švedija prieš Šiaurės Makedoniją
Spalio 12 d.: Šiaurės Makedonija prieš Italiją
Lapkričio 9 d.: Italija prieš Švediją
Kovo 1 d.: Italija prieš Šiaurės Makedoniją
Kovo 5 d.: Šiaurės Makedonija prieš Švediją
Kovo 8 d.: Švedija prieš Italiją

11 grupė: Nyderlandai, Ukraina, Kosovas

Šviestuvai
Rugsėjo 18 d.: Nyderlandai 2-1 Kosovas
Spalio 7 d.: Ukraina prieš Kosovą
Spalio 11 d.: Ukraina prieš Nyderlandus
Lapkričio 8 d.: Kosovas prieš Ukrainą
Kovo 3 d.: Kosovas prieš Nyderlandus
Kovo 8 d.: Nyderlandai prieš Ukrainą

READ  Vilniuje atidaromas naujasis istorijos muziejus

Futsal Euro 2022: Nyderlandai 3-2 Ukraina

12 grupė: Slovakija, Latvija, Vokietija

Šviestuvai
Spalio 5 d.: Latvija prieš Vokietiją
Spalio 8 d.: Slovakija – Latvija
Spalio 12 d.: Vokietija prieš Slovakiją
Lapkričio 9 d.: Slovakija – Vokietija
Kovo 1 d.: Vokietija prieš Latviją
Kovo 8 d.: Latvija prieš Slovakiją

Konkurentai

  • 2021 m. lapkričio mėn. pagrindinio turo grupių etape startuoja 23 komandos*, kurių starto koeficientas yra didžiausias – 47: Ispanija, Portugalija (turėtojai), Kazachstanas, Kroatija, Serbija, Azerbaidžanas, Italija, Čekija, Ukraina, Slovėnija, Bosnija ir Hercegovina , Lenkija, Suomija , Rumunija, Slovakija, Gruzija, Baltarusija, Nyderlandai, Vengrija, Prancūzija, Belgija, Latvija, Šiaurės Makedonija (*Rusija sustabdyta)
  • Likusias 13 vietų užpildo dvi geriausios šešių preliminaraus etapo grupių komandos ir geriausia trečią vietą užėmusi komanda: Armėnija, Austrija, Kipras, Danija, Vokietija, Graikija, Izraelis, Kosovas, Lietuva, Moldova, Juodkalnija, Norvegija* *, Švedija. (**Geriausia trečią vietą užėmusi komanda)
  • Pasaulio čempionate debiutuojanti Austrija pirmą kartą pateko į futbolo atrankos varžybas.
  • Portugalija laimėjo Pasaulio taurę Lietuvoje 2021 m., taip pat du paskutinius Futsal Euro ir pirmąją Futsal Finalsima 2022 m. Ispanija pasaulio čempionatą laimėjo 2000 ir 2004 metais.
  • 2021 metų pasaulio čempionate taip pat žaidė Portugalija, Ispanija ir Lietuva, Čekija, Kazachstanas ir Serbija.
  • Ankstesniuose pasaulio čempionatuose žaidė komandos: Azerbaidžanas, Belgija, Kroatija, Danija, Vengrija, Italija, Nyderlandai, Lenkija, Ukraina

Futsal Finalissima finalai: Ispanija 1:1 Portugalija (2:4 rašiklis)

Varžybų datos

2022 m. rugsėjo 17–20 d
2022 m. spalio 5–12 d
2022 m. lapkričio 8–9 d
2023 m. kovo 1–8 d

Kelias į finalą

Pagrindinio turo atkrintamųjų varžybų burtai: 2023 m. kovo 10 d., Neonas
Pagrindinio turo atkrintamosios varžybos: 2023 m. balandžio 10–19 d
Elitinio turo burtai: 2023 m. liepos 5 d
Elitinis turas: Namų ir išvykos ​​grupės bus baigtos iki 2023 m. gruodžio 20 d
Elitinio turo atkrintamųjų varžybų burtai: 2024 m. sausio 25 d., Neonas
Elitinio turo atkrintamosios varžybos: 2024 m. balandžio 8–17 d

READ  ES remia efektyvaus šildymo projektą Lietuvoje 43 mln

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *