Funso Ojo paleido ekvalaizerį, kad išsaugotų „Aberdeen“ gelbėjimo tašką „Hearts“

Fonso Ugo išlygino rezultatą 1: 1 „Aberdeen“ komandai „Hearts“

Funso Ojo pelnė tašką „Aberdeen“ prieš „Hearts“, smagiai sužaidęs lygiosiomis 1: 1 „Tynecastle“.

Šeimininkai antrame kėlinyje išsiveržė į priekį per Liamo Boyce’o baudos smūgį, kol belgas išlygino rezultatą.

Lygiosios, dėl kurių abi komandos liko lygios su „Hibernian“ trijų krypčių mūšyje „Premier“ lygos viršuje, buvo teisingas rezultatas, atsižvelgiant į tai, ką jos sudėjo įnirtingai konkurencingose ​​rungtynėse.

Kovingas žaidimo pobūdis tęsėsi sunkiai po paskutinio švilpuko, kai „Hearts“ treneris Robbie Nelsonas ir „Aberdeen“ kapitonas Scottas Brownas turėjo atsiskirti per karštus ginčus.

Tai buvo pirmosios „Tynecastle“ didelio pajėgumo rungtynės nuo pandemijos pradžios 2020 m.

Savaitės viduryje prieš „Karabag“ startavusioje komandoje tris pasikeitimus pademonstravęs „Aberdeen“ pademonstravo gerą kompromisą prieš „Hearts“ komandą, norinčią surengti šou savo gerbėjų akivaizdoje.

Iš ankstyvųjų pokalbių buvo aišku, kad aikštėje tarp dviejų pusių buvo mažai.

Kiekvienas kamuolys buvo įnirtingai varžomas varžybų pradžioje, kai nebuvo įvarčių.

Vienintelis tikrasis atidarymas pirmajame kėlinyje įvyko 16-ąją minutę, kai svečiai išplėšė širdis tekančia kontrataka.

Teddy Jenksas ir Louisas Fergusonas kartu išlaisvino Christianą Ramirezą, tačiau puolėjas šaudė tiesiai į Craigo Gordono kūną.

26 -ąją minutę buvo jaudinantis momentas, kai „Hearts“ gerbėjai sukdami skaras lietuvio atminimui pagerbė velionį kapitoną Marių Zaleuką, kuris praėjusį gruodį mirė po kovos su motorinių neuronų liga.

„Hearts“ turėjo puikią progą įveikti aklavietę 10 -ąją minutę, kai Gary McKay Stephenas tolimu smūgiu pataikė į perpildytą zoną, kai Joe Lewisas praleido komandos draugo pertrauką.

Tačiau šeimininkai baudos smūgiu 56 -ąją minutę nutraukė lygiąsias.

Buvo nuspręsta, kad Declanas Gallagheris sukluso McKay Stephenui vykstant vykstančiam zonos demonstravimui.

72 -ąją minutę „Aberdeen“ išlygino rezultatą gerai atlikdamas vartų pabaigą. Deanas Campbellas perdirbo Ramirezo kryžių, o jo mažą pristatymą Ojo pristatė iš arti.

Komandos toliau žengė į priekį iki paskutinio švilpuko, tačiau pergalingas įvartis aplenkė abi puses.