FNE KVIFF 2021: apdovanojimų laimėtojai: kiek galiu vaikščioti

FIPRESCI tarptautinis kritikų apdovanojimas atiteko Egzaminas/patirtis (Vokietija, Irako Kurdistanas, Kataras), kurį režisavo Shawkat Amin Korki, po to atidžiai sekė kasdienis pagrindinių reitingų filmų reitingas ir FNE bei FIPRESCI organizuojami Rytų ir Vakarų konkursai. Norėdami pamatyti, kaip FNE kritikai įvertino filmus, spustelėkite čia.

Festivalis turėjo praleisti savo 2020 m. Leidimą dėl pasaulinės pandemijos ir 2021 m. Datas perkelti nuo liepos pradžios iki rugpjūčio pabaigos, kad būtų daugiau laiko skiepyti žmones ir palengvinti pandemijos sąlygas. Tačiau organizatoriai vis tiek stengėsi sukurti sąlygas saugiam COVID įvykiui svetainėje. Nepaisant sunkių sąlygų, festivalyje pavyko parodyti 144 filmus, pristatyti 456 laidas 9267 lankytojams ir parduoti 111 203 bilietus.

Nepaisant sunkumų, KVIFF pavyko sukurti įsimintiną įvykį ir pritraukti aukščiausias žvaigždes, įskaitant Akademijos apdovanojimų laureatus Jeaną Svirką, Johnny Deppą, Michaelą Caine’ą ir Ethaną Hawke’ą. Sverak, Caine ir Hawke už savo profesinius pasiekimus gavo specialius apdovanojimus. Deppo išvaizda pritraukė daugybę atsidavusių gerbėjų, kai kurie iš jų laukė raudonojo kilimo krašte, prasidedančiame 6 val., Kad pamatytų savo mėgstamą žvaigždę. O Deppas nenuvylė, daugiau nei pusvalandį praleisdamas pasirašydamas autografus ir fotografuodamasis su savo gerbėjais.

Visas KVIFF apdovanojimų laimėtojų sąrašas:

„Crystal Globe“ pagrindinės varžybos

Didysis prizas
Kiek galiu vaikščioti / Strahinya Panovic (Serbija, Prancūzija, Liuksemburgas, Bulgarija, Lietuva)
Stefan Arseniewicz, kiek galiu vaikščiotiRežisierius Stefanas Arseniejevičius
gaminamas menas ir spragėsiai
Gamintojai – „Surprise Alley“, „Les Films Fauves“ ir Broliai ChuchkovaiIr Meno dėžutė
remia Serbijos kino centras, Serbų kino motyvas, CNC „Aide aux cinémas du monde“, Liuksemburgo kino fondas ir Bulgarijos nacionalinis kino centras, Lietuvos kino centrasIr UrimagasIr MEDIA-kūrybinga Europa

Specialus žiuri prizas
Kiekviena minutė (Čekija, Slovakija)
Režisierė Erika Henikova
gaminamas Endorfilmas
Gaminamas Punkchart filmas
Remia Čekijos kino fondas ir Slovakijos audiovizualinis fondas

READ  „Opera“ nusipirko „GameMaker“ savininką ir įkūrė žaidimų skyrių - „European Gaming Industry News“

geriausias režisierius
Dietrich Brugmann apie filmą Gerai (Vokietija)

Geriausia aktorė
Éléonore Loiselle už vaidmenį filme karai / karai (Kanada)
Režisierius Nicholas Roy

geriausias aktorius
Ibrahimas Koma apie savo vaidmenį filme Kiek galiu vaikščioti / Strahinya Panovic
Režisierius Stefanas Arseniejevičius

specialus pranešimas
„Stafform“ / „Zborenka“ (Kroatija)
Režisierė Sonia Tarukic
gaminamas kinorama
Remia Kroatijos audiovizualinis centras

specialus pranešimas
Vineet Robinson už vaidmenį filme virimo taškas (Jungtinė Karalystė)
Režisierius Philipas Barantini

specialus pranešimas
Jelena Stankovic apie filmo kinematografiją Kiek galiu vaikščioti / Strahinya Panovic
Režisierius Stefanas Arseniejevičius

„Bravo“ publikos apdovanojimas
Zátopekas (Čekija ir Slovakija)
Režisierius Davidas Ondisickas
gaminamas Laimingo žmogaus filmaiIr Čekijos televizija – Čekijos televizijaZ filmai Barrandovo studijaIr gamyba buvo pašalinta
Remia Čekijos kino fondas ir Slovakijos audiovizualinis fondas

Rytų vakarų varžybos

nosha (Rusija)
Režisierius Vladimiras Monkijevas

Specialus žiuri prizas
Seserys / seserys (Šiaurės Makedonija, Kosovas, Juodkalnija)
Režisierė Dina Douma
gaminamas gamybos sąrašą
Bendrai prodiusuota pridėtinės vertės kino kompanijos „ijVidea Production“
Remia Šiaurės Makedonijos kino agentūra, Kino centras Juodkalnijoje

Specialus žiuri pranešimas
Intensyvaus gyvenimo vienetas (Čekijos Respublika)
Režisierė Adéla Komrz
gaminamas Riešutų gamyba
Remia Čekijos kino fondas

Neteisėti prizai

FIPRESCI tarptautinis kino kritikų apdovanojimas

FIPRESCI arbitražo teismas
Birgit Beaumers, Didžioji Britanija
Ericas Ballas, Norvegija
Adela Merzova, Čekija

Egzaminas/patirtis (Vokietija, Irako Kurdistanas, Kataras)
Režisierius Shawkat Amin Karaki

Ekumeninės žiuri premija

Kiek galiu vaikščioti / Strahinya Panovic (Serbija, Prancūzija, Liuksemburgas, Bulgarija, Lietuva)
Režisierius Stefanas Arseniejevičius

Ypatinga ekumeninės žiuri duoklė
„Stafform“ / „Zborenka“ (Kroatija)
Režisierė Sonia Tarukic

FEDEOROS APDOVANOJIMAS

Styginė mirtis / Styginė mirtis (Gruzija, Vokietija ir Lietuva)
Režisierius Yosip “Soso” Blaidze

FEDEORA SPECIALUS ATSISAKYMAS
Intensyvaus gyvenimo vienetas (Čekų)
Režisierė Adéla Komrz

READ  Norime, kad Europa kalbėtų vienu stipriu balsu, sako Lietuvos ambasadorius

„Europa Cinema Label“ apdovanojimas
Kiek galiu vaikščioti / Strahinya Panovic (Serbija, Prancūzija, Liuksemburgas, Bulgarija, Lietuva)
Režisierius Stefanas Arseniejevičius

Pramonės apdovanojimai

Rytų pažadai
darbas vyksta
Po gamybos plėtros apdovanojimas
Pelėda, sodas ir rašytojas (Iranas, Prancūzija)
Režisierė: Sarah Dolatabadi
Prodiuseriai: Amir Naderi, Sarah Dolatabadi, Farhad Mohammadi (bendras prodiuseris)
Scenarijaus autorė: Sarah Dolatabadi

„TRT Business in Progress“ apdovanojimas
auka (Slovakijos Respublika, Čekija, Vokietija)
Režisierius: Michel Blachko
Prodiuseriai: Jacob Victorin, Pavla Januskova Kopchkova
Scenarijaus autorius: Jacob Medvik

Vykdomas IFF Karlovy Vary prizas
Tina ir Maggie (Gruzija, Vokietija)
Režisierius: Eosipas „Soso“ Blaidze
Prodiuserė: Eva Blondio
Scenarijaus autoriai: Tamar Meldezeh, Josip “Soso” Blaidze

Dirba kuriant paleidimo funkcijas
Vadovė / Sestra Hanna (Čekijos Respublika)
Režisierius: Janas Wegnaras
Prodiuserė: Camila Dohnalova
Scenarijaus autoriai: Janas Wegnaras, Vaclavas Hasekas

specialus pranešimas
Aliya (Izraelis, Rusija, Lenkija)
Režisierius: Dickell Berenson
Prodiuseriai: Marekas Rosenbaumas, Aleksandras Rodnianskis, Paulas Wesley Kartu prodiuseriai: Anna Rjectska, Alexandra Alexander
Scenarijaus autorius: Dickell Berenson, bendraautorius: Greer Ellison

„Cottbus Connect“ apdovanojimas
detonatorius (Latvija)
Režisierius: Paul Kestris
Prodiuseris: Ines Boca-Grube
Scenarijaus autorius: Gatis Mornix

Roterdamo laboratorijos premija
Alexandra Alexander, projekto prodiuserė ALYA (Izraelis, Rusija, Lenkija)

Pirmasis kirpimas +. Apdovanojimai
TRT apdovanojimas
Gabalėlis dangaus / žiemos sausas (Šveicarija, Vokietija)
Režisierius: Michael Koch
Prodiuseris: Christoph Nearcher
Scenarijaus autorius: Michael Koch

„Sub-Ti“ apdovanojimas
Hatcher / Matechnic (Lenkija)
Režisierius: Grzegorz Mołda
Prodiuseris: Isabella Eagle
Scenarijaus autoriai: Grzegorz Mołda, Monika Powalisz

„First Cut +“ apdovanojimas
Hatcher / Matechnic (Lenkija)
Režisierius: Grzegorz Mołda
Prodiuseris: Isabella Eagle
Scenarijaus autoriai: Grzegorz Mołda, Monika Powalisz

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *