FIBA Pasaulio krepšinio taurė 2023 – rugsėjo 3 d

Tai AI sukurta santrauka, kurioje gali būti klaidų. Dėl konteksto visada žiūrėkite visą straipsnį.

Paskutinė 2023 m. FIBA ​​​​krepšinio pasaulio taurės antrojo turo diena apima svarbias „daryk arba mirk“ rungtynes, o dvi iš jų „Araneta Coliseum“ sužais prieš išskirtinį finalinį etapą MOA arenoje.

MANILA, Filipinai – laimėk arba grįžk namo.

Toli nuo pergalių ir sudėtingų scenarijų, kurie lydėjo kelias paskutines 2023 m. FIBA ​​pasaulio taurės dienas, paskutinė 2 turo diena, kurią pabrėžia dvi paskutinės rungtynės legendiniame Aranetos koliziejuje, atitenka komandoms, kurioms reikia grynų ir paprastų pergalių. kad iškovotų pergalę.. Progresuoja.

Aranetos koliziejus
Italija prieš Puerto Riką

Italija kelialapį į ketvirtfinalį užsisakė paskutinę antrojo turo rungtynių dieną 73:57 nugalėjusi Puerto Riką.

Italai, kurie trečiajame kėlinyje pirmavo 43:41, antrajame kėlinyje sugebėjo atremti puertorikiečių bandymus sugrįžti, o paskutinėmis minutėmis viską sutvarkė.

Stefano Tonotte’as ir Giampaolo Ricci surinko po 15 taškų, o Simone Fontecchio surinko dvigubą dublį – 12 taškų ir 12 lentų.

Peržiūra

READ  NATO siekia sumažinti nesutarimus dėl Ukrainos narystės

Dėl pastarųjų pergalių, kurios buvo panašios, kuklios, tiek Italija, tiek Puerto Rikas dabar yra paskutiniame etape ir dabar lems, kam atiteks ta trokštama vieta 16 val.

Tikimasi, kad rezultatyviausi žaidėjai Simone Fontecchio iš Italijos ir Tremontas Watersas iš Puerto Riko vėl paspartins tempą, o pirmasis krito į nuosmukį, o tai gali sukelti pražūtį jo komandai.

Dominikos Respublika prieš Serbiją

Abu patiria pirmųjų nesėkmių savo nuostabioje pasaulio čempionato kampanijoje, o dabar galingosios Serbija ir Dominikos Respublika ruošiasi išlieti savo nusivylimą viena ant kitos per pagrindinį turnyrą 20 val.

Serbas NBA žaidėjas Bogdanas Bogdanovičius sieks atsigauti po siaubingos tritaškių metimų vakaro prieš Italiją. Tuo tarpu Karlas-Anthony Townsas, rezultatyviausias 2023 m. Dominikos pasaulio čempionato žaidėjas, bandys sustiprinti savo 39 taškų prasiveržimą prieš puertorikiečius, kurių galiausiai nepakako.

„Mall of Asia“ arena
Graikija vs Juodkalnija

Nepaisant to, kad Juodkalnija nepateko į ketvirtfinalį, 2023 m. FIBA ​​pasaulio taurės turnyrą Juodkalnija baigė teigiamai, nes įveikė Graikijos vėlyvą išgąstį rezultatu 73:69.

Čikagos „Bulls“ žvaigždė Nikola Vučevičius turnyrą baigė dar vienu stipriu pasirodymu, Juodkalnijos rinktinėje surinkęs 19 taškų ir atkovojęs 7 kamuolius.

Peržiūra

READ  Drane'o Petrovičiaus krepšinio palikimas gyvuoja praėjus 30 metų po jo mirties

Abi iškritusios iš paskutinio etapo varžybų, galiūnės Graikija ir Juodkalnija dabar 16.45 val. kovos dėl pasididžiavimo ir nacionalinio pasididžiavimo.

Giorgiosas Papajannisas ir Tomasas Walkupas vėl turės vadovauti Graikijos pajėgoms, o NBA vidurio puolėju Nikola Vučevičiumi paskutinį kartą vadovaus nepakankamai vertinama Juodkalnijos ataka.

JAV prieš Lietuvą

Dvi geriausių pasaulio krepšinio programų JAV ir Lietuva savo jėgas artėjančiam finaliniam etapui matuoja didžiuliame susidūrime 20.40 val.

„Stars“ neabejotinai liks už aikštės net ir potencialiai ribotą laiką abiem komandoms, o amerikiečiai demonstruos NBA žvaigždės Anthony Edwardso atletiškumą prieš žiaurią lietuvio gynėjo Jono Valančiūno jėgą.