„Fenerbahce“ Lietuvoje visiškai dominavo Tel Avivo „Maccabi“.

Eurohoops komanda / [email protected]

Po pralaimėjimo namuose prieš „Grvena Zvesta“, „Fenerbahce“ pasiekė sezono rekordą ir pasiekė rekordinę pergalę 109:74 prieš Tel Avivo „Maccabi“, bet negalėjo švęsti savo gerbėjų akivaizdoje Stambule, nes rungtynės buvo žaidžiamos įpusėjus. Panevėžio „Kalnapilio“ arenos teismas saugumo sumetimais.

Šarūnas Jasikevičius pastebėjo kelių savo žaidėjų puolimą – šeši iš šešių „Fenerbahče“ žaidėjų rungtynes ​​baigė dviženkliais įvarčiais. Tyleris Dorsey pelnė 21 tašką. „Jis patogiai pirmavo antroje pusėje, bet mes nepasidavėme. Manau, mums pasisekė atvykti į Lietuvą. Padėjome koją ant dujų“.Jis pakomentavo greitą interviu po rungtynių.

Jonathanas Motley pelnė 17 taškų, Georgiosas Papagiannis – 14 taškų ir 6 atkovotus kamuolius, o Scotty Wilbekinas – 14 taškų ir 6 rezultatyvius perdavimus. „Tai buvo netikėta kelionė namo į Lietuvą, bet tikrai rūpinome reikalais. Ilgą laiką žaidėme sunkiai ir buvome labai solidūs viso žaidimo metu. Grįžome namo laimingi.”Po pergalės komentavo Šarūnas Jasikevičius.

Ponsi Colsonas padarė viską, kad Izraelio geltonai mėlyna komanda išliktų, surinkęs 13 taškų – kaip ir Wade'as Baldwinas – ir atkovojęs 5 kamuolius, tačiau jo tikrai nepakako. Lorenzo Brownas pridėjo 10 taškų ir 6 rezultatyvius perdavimus pralaimėdamas prieš savo buvusią komandą, kuriai atstovavo 2020–2021 m. sezone. „Mes ten nebuvome nuo pirmos minutės, be energijos.Odette Katash pasakė.

Dominuojanti ir istorinė Fenerbahce ekspozicija

Po tolygaus pirmojo ketvirčio, ​​abiem komandoms įmetus po 22 taškus, „Fenerbahče“ antrajame ketvirtyje išsiveržė 13:0. 7:00 minutės po pertraukos Tel Avivo „Maccabi“ sumažino atsilikimą iki šešių taškų (35-29), tačiau Turkijos ekipa greitai pasinaudojo pranašumu dar vienu spurtu 12:0 ir atsiribojo 18 taškų. Pirmauja (47-29) likus 2:50.

Po įspūdingo tritaškio (7/12) per pirmuosius du kėlinius ir 26 taškų persvarą (57-31) įžengus į antrąjį kėlinį, Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai nė karto nemažino greičio ir susikrovė dominuojančią 32 taškų persvarą. (80:48) užbaigė trečiąjį kėlinį ir galiausiai iškovojo pergalę.

READ  Lietuva švenčia Nepriklausomybės dieną

Šių metų pradžioje Belgrado Aleksandro Nikoličiaus salėje Eurolygos 9-ajame ture susitikę tarpusavyje, Tel Avivo „Maccabi“ ir „Fenerbahce“ pademonstravo du veidus: pirmajame kėlinyje pranašesnė buvo Turkijos komanda, o vėliau – Izraelio geltonai mėlyna komanda. grįžo ir laimėjo.

Baigęs dvikovos savaitę po to, kai namuose įveikė AS Monaco, Tel Avivo „Maccabi“ priims Bolonijos „Virtus“ ir kitos savaitės dvikovose keliaus į nespalvotą Belgrado pusę. Vietoj to, „Fenerbahče“ namuose priims Belgrado „Partizan“, 18-ajame ture pralaimėjusi „Grvena Zveta“, o vėliau Eurolygos 20 ir 21 turuose Miuncheno „Bayern“.

Nuotraukų kreditas: Turkish Airlines Eurolyga