„Fenerbahče“ iškovojo septintąją pergalę, o Grigonis pasitraukia į „Panathinaikos“.

Eurohoops komanda / [email protected]

dominuojantis rodymas Fenerbahče Beko pridėjo atlygį 107-77 pergalė vs Panathinaikos penktadienis. Didžiausias Graikijos milžino pralaimėjimo skirtumas Eurolygoje priklauso „Turkish Airlines“.

Scotty Wilkine’as buvo reguliariojo sezono aštuntojo turo namų komandos gynėjas. Buvusi Floridos žvaigždė pelnė 19 taškų. Anksčiau iš Floridos, o anksčiauPanathinaikos Generolas Nickas Calathesas pridėjo devynis taškus, atliko septynis rezultatyvius perdavimus ir atkovojo penkis kamuolius.

„Smagu, kad kiekvienas gali prisidėti“, Kalathis švieslentėje nurodė 11 iš 12, „Mums esame komanda su 14 žaidėjų, kurie gali žaisti bet kuriuo metu. Manau, kad tuo mūsų komanda išsiskiria. Bet kurią naktį bet kas gali pakilti į priekį.”

Jonathanas Motley savo dviženklį rezultatą užfiksavo šeštą kartą iš eilės nuo pradžios savaitės ir pelnė dešimt taškų. Tačiau jis vos nepraleido šeštojo pasirodymo iš eilės su dviženkliu PIR.

„Manau, kad šiandien įrodėme, kad turime gilią komandą. Nuo atsarginių žaidėjų suolo ateina žaidėjų, kurie gali ką nors atnešti. Ir tai daug ką pasako.” Meno vadovas Dimitris Etodis pažymėjo, „Motley šiandien turi problemų dėl pražangų. Jis žaidė tik 13 minučių. Jis yra mūsų rezultatyviausias žaidėjas ir jam puikiai sekėsi. Tai ne tik vienas žaidėjas. Viskas priklauso nuo to, kaip jūs žiūrite į žaidimą.”

Prilygstantiems geriausiems Eurolygos įvarčių žaidėjams, žaidėjai spindėjo vadovaujami graiko taktiko, pataikusio įspūdingus 78,6% dvitaškius ir įspūdingus 48% tritaškius. Išnaudoję 5 rungtynes ​​namuose, Turkijos čempionai pagerino Eurolygos rekordą iki 7:1. Vasaros pasirašymo pareiškimas, blauzdos traumą sergantis Nemanja Bjelica dar nežais 2022–23 metų sezone. Galbūt jo neišvengiamas sugrįžimas rodo, kad ateis daugiau.

Prieš svečius Ulker sporto ir renginių salėje išsiskyręs Dwayne’as Baconas per pirmąjį kėlinį pelnė 14 iš 20 taškų. Jis pratęsė savo pelno mažiausiai 12 taškų ir bent tritaškių metimo seriją iki septynių rungtynių, tačiau žalieji nusileido iki 2:6 ir trečią kartą iš eilės pralaimėjo išvykoje.

READ  TOK turėtų apsvarstyti galimybę uždrausti Rusijai dalyvauti 2024 m. Paryžiaus olimpinėse žaidynėse, ragina 34 šalys - POLITICO

Mūsų gynyba buvo siaubinga 40 minučių. Dejanas Radonjičius pažymėjo, „Sveikinu juos už gerą žaidimą“. ruošiasi prarasti rekordą, RDidžiausias jo komandos pralaimėjimas Eurolygoje siekė 33 taškus.

Grigonis, Pjeras

Jaunuolis Neoclesas Avdalas paskutiniame judesyje jaunimo lygyje susižeidė kairįjį kelį. Likę žaidėjai buvo pakankamai sveiki, kad būtų galima žaisti, tačiau Marius Grigounis buvo išmuštas dėl nugaros problemų po pirmojo kėlinio įvarčio 4:52. Įvertinęs nesėkmės rimtumą, rytoj jam bus atlikta medicininė apžiūra.

Po trumpos persvaros pirmojo kėlinio pabaigoje vyko kova be Lietuvos gvardijos ir Radonicho treniruojama komanda po pertraukos dar labiau atsiliko. Ankstesnis Žalgiris Komandos draugas Nigelas Hayesas-Davisas ketvirtajame kėlinyje pelnė septynis iš 16 taškų Fenerbahče vadovaujančioje pozicijoje.

„Antrojo kėlinio darbą atlikome daug geriau“, – sakė jis. Puolėjas, gimęs Ohajo valstijoje, „Mūsų pagrindinis dėmesys skiriamas tam, kad žaistume puikiai gynyboje. Atmušame kamuolį. Galime labai gerai bėgti. Kalatyje turime geriausią vartininką Eurolygos istorijoje. Kai esame aikštėje, visi bėga. “

Traumos vargai ir laimėjusiai komandai. DeShawnas Pierre’as pirmame ketvirtyje patyrė kelio traumą ir negrįžo, pridėdamas daugiau pareigų Hayesui-Davisui. Kanados puolėjas 3:52 apsiribojo dviem taškais ir dviem atkovotomis atkarpomis.

būsimi žaidimai

Grįžtant į BSL Turkijoje, Fener Sekmadienį 6:0 priims Tofas Gunning. „Club Monaco“ antradienį ir „EA7 Emporio Armani Milan“ ateina kitą dvigubų žaidimų savaitę, kad sudarytų Eurolygos 9 ir 10 turą.

„Panathinaikos“ išvykoje su „Karditsa Biologico Exorio“ sieks ketvirtos pergalės Graikijos krepšinio lygos penktajame ture. Iš ten – dvejos namų rungtynės su „Virtus Segafredo Bologna“ trečiadienį ir „LDLC ASVEL Villeurbanne“ penktadienį.

Vaizdo šaltinis: EuroleagueBasketball.net