Falkirk Fury 94:58 Stirling Knights: Fury puikiai pradeda trečią pergalę

Bantu Burroughsas puikiai sužaidė „Falkirk Fury“ penktadienio vakarą pergalę prieš „Stirling Knights“ (Maiklo Gilleno nuotrauka)

„Sony Center“ remiama komanda namuose 94:58 įveikė „Stirling Knights“ ir pasiekė Škotijos pirmojo diviziono viršūnę, o įvarčius vėl buvo jų vartininkas amerikietis Trey Whiteley, pelnęs 21 tašką.

Fury kieme esantis Whitley, buvęs Glazgo „Rocks“ žaidėjas Bantu Burrowsas ir lietuvis Eddie Leginosas buvo per geri „Knights“, kurie po pirmojo kėlinio atsiliko 22:8.

Pyktis kaupėsi taškais prieš pagrindinį namų komandos palaikymą Grangemouth sporto centre, o antrasis kėlinys baigėsi 28:13 žaidime, kuris baigėsi pirmajame kėlinyje 29 taškų persvara.

Laukia daug sunkių rungtynių, Fury laikėsi savo žaidimo plano ir trečiajame ketvirtyje pasiekė aukštesnius rezultatus nuo 29 iki 12, todėl pastaruoju laikotarpiu buvo 46-oje vietoje.

Fury treneris Johnas Bunyanas neseniai pabėgo nuo suolo, kai Eddie Leginosas pelnė 16 taškų, o Bantu Burrowsas – 15.

Graikų puolėjas Gregas Fossas surengė įspūdingą žaidimą su 10 žaidėjų, o kapitonas Keithas Bunyanas tris kartus pelnė devynis taškus.

Fury penktadienį išvykoje susitiks su Borumoiru kitose savo lygos rungtynėse, o treneris Bunyanas mano, kad rungtynės gali būti labai svarbios jo komandai siekiant šio sezono lygos titulo.

Bunyanas pasakė „Falkirk Herald“.Iškovojome solidžią pergalę prieš „Knights“, tačiau „Boroughmuir“, kurį įveikėme priešsezoninėse rungtynėse, yra vienas pagrindinių pretendentų į titulą.

„Turėsime padaryti viską, ką galime, kad laimėtume – mes esame daugiau nei pajėgūs laimėti.

„Turime didelę žaidėjų grupę, kuri yra 100% įsipareigojusi išlaikyti mūsų titulą.

Po Boroughmuir rungtynių Fury turėjo dviejų savaičių pertrauką lygoje prieš išvyką į St Mirren.