Fajardo dominuoja, o Gilas Pilipinas su Lietuvos komanda užbaigia Europos stovyklą

Tai yra AI sukurta santrauka, kurioje gali būti klaidų. Dėl konteksto visada žiūrėkite visą straipsnį.

Johnas Maras Fajardo vaidina jaunos Lietuvos komandos, kuri ruošiasi varžytis universiadoje, žvaigždė, Gilas Pilipinas baigė žygį po Europą rezultatu 3:3.

MANILA, Filipinai — Birželis Mar Fajardo pasiliko geriausia, nes Gilas Pilipinas Europos treniruočių stovyklą baigė laimėdamas didžiausią pergalę.

Šešiskart geriausias PBA metų žaidėjas surinko 28 taškus, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, šeštadienį, liepos 8 d., įvedė Filipinus į priekį 125:102 prieš komandą, kuri atstovaus Lietuvai universiadoje Kaune.

Po kelių traumos, dėl kurios jis buvo praleistas kelis mėnesius, Fajardo pataikė iš aikštės 7 iš 9 ir pataikė visus, išskyrus vieną, iš 15 baudų metimų, o filipiniečiai baigė savo kelionę į FIBA ​​pasaulio taurę 3:3. rekordas. .

Filipinai pralaimėjo pirmąsias dvejas rungtynes ​​prieš šeimininkes Estiją ir Suomiją, o vėliau išvyko į Kauną, kur laimėjo atkrintamąsias rungtynes ​​su Ukrainos U-20 ir pralaimėjo Lietuvai.

Dar penki žaidėjai pelnė dviženklį įvartį, kai Gilas Pilipinas trečiajame kėlinyje stulbino ir įpusėjus Lietuvos universitetams vėl į priekį 63:61.

Justinas Brownlee perėmė 11 iš savo 24 taškų trečiajame kėlinyje, o filipiniečiai 37:10 pranoko jaunus lietuvius ir įgijo pranašumą 98:73 pakeliui į pergalę 23 taškais.

Brownlee taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius ir blokavo 2 metimus.

Kieferis Ravenna pelnė 18 taškų ir atkovojo 6 kamuolius, kai jis ir Fijardo išlaikė Filipinus pirmajame kėlinyje, o trečiajame ketvirtyje suklupo.

Fajardo ir Rafina sudarė daugiau nei pusę Gilo Pilipino produkcijos pirmajame kėlinyje, kai per pirmąjį kėlinį pelnė atitinkamai 18 ir 14 taškų.

CJ Perezas pelnė 14 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, Rhenzas Abando surinko 12 taškų, o Jimmy Malonzo pridėjo 11 taškų ir 9 atkovotus kamuolius.

READ  „Akkodis ASP Mugello“ debiutuos 43 automobilius – „Sportscar 365“.

Jilas Pilipinas žaidė tik su 10 vyrų, o Scotty Thompsonas, Dwightas Ramosas ir AJ Idu sėdėjo.

Lietuviams 15 taškų pelnė Arnas Beruca, o pralaimėjime po 14 – Dominicas Stignonis ir Ernestas Cedrivicius.