Europoje paleista Barselona

Kurikas, bandydamas pabėgti nuo Ostino Hollinso. Aljandro Garcia /.

Praėjusią savaitę „Barcelona“ pasiekė kreiserinį greitį, kuris juos sugrąžino į Eurolygos viršūnę ir leido iš pradžių išspręsti sudėtingas rungtynes ​​bauginančiai lengvai, nors prieš atkaklų Rusijos „Zenit“ paskutiniame kėlinyje jis sumažėjo ir susidūrė su tam tikrais sunkumais. Sankt Peterburgas, vadovaujamas buvusio „Barcelona“ trenerio Xavi Pascualo, Palau mieste pasirodė dinamiškai panašus į Jacikiviciaus dinamiką. Per pastaruosius šešis mačus laimėjęs penkias pergales, Sankt Peterburgas tapo čempionato apreiškimu. Jis užėmė trečią vietą, kuri galėtų pagerėti, net jei laimėtų dvejas rungtynes, kurios buvo atidėtos po „Covid-19“ protrūkio, kuris palietė beveik visus jo komponentus prasidėjus varžyboms. Tačiau Rusijos komandą apstulbino „Palau“ savininko dėvėti drabužiai kaip reiklesni nei bet kada, kad ir kokie vienuoliški, be vieno žiūrovo tribūnose.

Kuriko išsiveržimas, „Calatis“ tendencija ir universalumas, „Higgins“ klasė, puikūs judesiai, klaustrofobinė gynyba … Barselonos dorybės suteikia galimybę išvengti net kai kurių sunkumų, kuriuos sukėlė nereguliarios „Myrotic“ rungtynės, kurios taip pat buvo apsunkintos, nes jis buvo apkrautas trečiąja klaida pirmąją kėlinio minutę. Trečia, Lietuvos vidurio puolėjo Judito planavimo klaidos ir sėkmės, kai kurios lenkų puolėjo Bonitkos ir JAV vartininko Billy Barrono trilogijos pastabos.

Žaidimas prasidėjo nuo fortepijono, kai kurie kištukai keisdami tuos, kurie išdrįso tyrinėti vietovės interjerą. Tačiau „Zenit“ užteko dviejų priešingų žaidimų – apiplėšė Hanja ir prarado Riversą, kad Koricas uždegtų saugiklį, o „Barcelona“ pirmavo. Antrame kėlinyje jis atsivėrė spraga (44-31), išplėtė persvarą trečiajame žaidime (69-50) ir dominavo „Zenit“ bandymuose paskutiniame ture su tam tikrais sunkumais, kai puolėjas Zubkovas du kartus įmušė įvartį, Bonitka ir Judaitis iš karščio. . Metę ruožą jie sumažino skirtumą tik iki septynių taškų (74-68). Liko dvi su puse minutės. Davisas su vienu bloku ir penkiais taškais iš eilės atmetė Rusijos komandos sugrįžimo galimybę. Tačiau „Zenit“ nepasidavė iki paskutinės minutės. Jis liko labai arti ir tris kartus prilygo vidutiniam krepšiniui per ankstesnės Barselonos bazės šimtmetį Keviną Pangosą. Rusijos komandos kopija turėjo daug nuopelnų ir tai, kaip „Barca“ per pirmuosius tris kėlinius sumenkino savo pergalę ir geranoriškumą.

READ  Tony Jones, a two-time Super Bowl champion with the Denver Broncos, has passed away at the age of 54

Barselona, ​​85 metai; Zenitas, 81 m

Barselona: Calathes (9), Higginsas (14), Abrinesas (3), Miroticas (14), Oriola (4) – starto komanda-; Daviesas (18), Westermannas (3), Hanja (2), Smitsas (2), Sergejus Martinezas (0) ir Koricas (16).

Sankt Peterburgo „Zenit“: Pangusas (13), Hollinsas (4), Bonitka (10), Willas Thomasas (), Juditis (13) (pradinė komanda); Upės (3), Fredzone (5), Barronas (10), Bushkovas (0) ir Zubkovas (15).

dalinis: 16–14, 28–19, 25–17, 16–31.

Nuorodos: Radovičius, Feliusas, Mugulcockas. Jie nurodė techninę Xavi Pascual klaidą.