Estijos vyrų komanda, Baltijos taurės turnyre 2:0 įveikusi Lietuvą, finišavo trečia žinios

A Taline. Estija pirmoje atkrintamųjų varžybų dėl trečios-ketvirtosios vietos pusėje „Le Coq“ stadione dominavo su lietuve, tačiau įvarčių atidaryti nepavyko.

Tik po to, kai įpusėjus antrajam kėliniui pristatė Serhiy Genzhov, šeimininkai pradėjo reikšti savo dominavimą.

Prametęs lemiamą baudinį pusfinalio serijoje prieš Latviją, „Flora Dalin“ puolėjas Genžovas 65-ąją minutę galva nukreipė Vlasi Sinjavskio (slovakas) perdavimą iš kairės. Tai buvo antras jo įvartis per tiek pat Baltijos taurės rungtynių šį sezoną, minute anksčiau jis pakeitė Eriką Sorką (IFK Goteborg).

FCI „Levadia“ žaidėjas Rasmusas Pietssonas 89-ąją minutę įmušė pergalę antruoju įvarčiu. Georgi Tunjov (SPAL) perduotą kamuolį tarp dviejų lietuvių gynėjų pavertė pirmąjį įvartį nacionalinėje komandoje.

Po rungtynių Estijos vyriausiasis treneris Tomas Heberli sakė, kad jo komanda nusipelnė pergalės.

„Komanda bandė žaisti futbolą šioje sunkioje aikštelėje. Jie sunkiai dirbo iki galo ir manau, kad nusipelnėme pergalės”, – ERR sakė Heberli. „Mes vėl bandėme būti agresyvūs ir spausti oponentus ir tai pavyko. Galime didžiuotis komanda.”

„Tarptautiniu lygiu įmušti įvarčius yra labai sunkus dalykas“, – tęsė jis. „Negalime įmušti kiekvienoje progoje, bet galime susikurti progas. Buvo sunku žaisti aikštelėje, bet įmušėme du įvarčius ir džiaugiuosi iškovotu vartu, nes visada būna sunku”, – sakė Heberli.

Nuo tada, kai kovo pabaigoje Tautų lygoje pralaimėjo Kiprui, Estija šiais kalendoriniais metais buvo nugalėta vos kartą: birželį draugiškose rungtynėse 5:0 patyrė nesėkmę prieš Argentiną, o visus penkis įvarčius pelnė Lionelis Messi. Pralaimėjimas baudinių serijoje Latvijai Baltijos taurės pusfinalyje pateks į rekordų knygą lygiosiomis.

„Kovo mėnesį buvo sunku, bet po to žaidėme gerai, – apmąstydamas komandos pasirodymą 2022 m., kalbėjo Haberli. – Pralaimėjome tik Messi. Iškovojome penkias pergales, po to Latvijoje sužaidėme lygiosiomis ir pralaimėjome baudiniais, o tai buvo šiek tiek gaila. Tačiau judame geru ritmu, mušame įvarčius ir nekantriai laukiu kitų metų“.

READ  Naujienos: 10 NATO sąjungininkų imasi tolesnių veiksmų, kad padidintų Europos oro ir priešraketinės gynybos pajėgumus, 2023 m. spalio 11 d.

Visi svarbiausi Estijos 2:0 pergalės prieš Lietuvą įvykiai vyrų Baltijos taurės atkrintamosiose varžybose dėl trečios-ketvirtos vietos. Čia.

Finale Islandija, kuri buvo ypatinga šių metų turnyro viešnia, po Isako Bergmano Johannesseno baudinio pirmavo po 62 minučių. Tačiau Latvija grįžo į žaidimą, nepaisant to, kad nuo 27-osios minutės nuo 21-erių puolėjo Raimondo Krolio iš aikštės buvo atmuštas dešimt vyrų. Vidurio puolėjas Andrejus Sikanics, žaidžiantis savo klubinį futbolą Slovakijos komandoje DAC 1904, 67 minutes išlygino kraštus.

Galiausiai Islandija laimėjo trečią šių metų turnyro baudinių seriją 8:7 po to, kai latvių kapitonas Antonijus Cernomortijs (Riga FC) nepataikė paskutinio taško.

Sekite ERR pranešimus Facebook Ir Twitter Ir niekada nepraleiskite atnaujinimo!