Džordžijos universiteto lengvoji atletika

Stebėkite Džordžijos krepšinį „Twitter“. L Instagramas L Facebook

Manila, Filipinai –

Buvęs Džordžijos buldogas Anthony Edwardsas pelnė 35 taškus – antras pagal skaičių tarp visų amerikiečių pasaulio čempionato/pasaulio taurės rungtynėse, tačiau JAV rinktinė sekmadienį pralaimėjo Lietuvai 110:104.

Rungtynės buvo paskutinės pasaulio čempionato atrankos rungtynės ir lietuviams užsitikrino pirmą vietą J grupėje. JAV užėmė antrąją vietą ir antradienį ketvirtfinalyje 8.40 val. ET susitiks su I grupės nugalėtoja Italija. ESPN2.

Edwardsas greitai startavo, įmetęs pirmuosius keturis JAV taškus, o pirmojo kėlinio pabaigoje Lietuva pirmavo 31:12. Pradžioje lietuviai realizavo šešis savo tritaškius ir galiausiai numušė pirmuosius devynis bandymus iš už lanko.

Po kėlinio atsilikimo 54:37 JAV panaudojo 15:2 padidėjimą per pirmąjį trečiojo kėlinio 4:16 ir atsiliko 56:52. Po to, kai lietuvė baigė šį važiavimą, amerikiečiai keturis kartus prisiartino iki keturių taškų ribos, tačiau niekaip negalėjo to paversti vienu kamuoliu.

Edwardsas finišavo 14 iš 26, įskaitant tritaškių kvintetą ir 2 iš 4 nuo linijos. Jis per 29 minutes perėmė tris kamuolius ir atliko du rezultatyvius perdavimus. Atlantoje kilęs žaidėjas yra vienintelis JAV žaidėjas, pasiekęs dviženklį skaičių visose šešiose pasaulio čempionato rungtynėse iki šiol ir vidutiniškai pelnantis po 20,2 taško.

Edvardso 35 taškai sulygino Carmelo Anthony rezultatyvumą prieš Italiją 2006 m. ir 3 taškais atsiliko nuo Kevino Duranto JAV rekordo 38 taškais prieš lietuvį 2010 m. turnyre.

Edwardsas buvo paskelbtas SEC metų pirmakursiu 2020 m. sezone, kai buvo rezultatyviausias šalies pirmakursis (19,1 tšk.). 2020 m. NBA naujokų biržoje Minesota jį pasirinko 1 numeriu, o 2022 ir 2023 m. atvedė „Timberwolves“ į atkrintamąsias rungtynes. Praėjusį sezoną jis taip pat buvo pripažintas NBA Visų žvaigždžių žaidėju.

READ  Lietuva ir Turkija planuoja pradėti krovininio geležinkelio maršrutą per Ukrainą

FIBA Pasaulio taurė vyksta kas ketverius metus. Anksčiau vadintas Pasaulio čempionatu, Pasaulio čempionatas laikomas FIBA ​​– tarptautinės krepšinio valdymo institucijos – pavyzdiniu renginiu. Jungtinės Valstijos iškovojo penkis aukso medalius per 18 renginių, paskutinį kartą tai 2014 m.