Džokovičiaus Kikmanovičiaus mokykla vėl pateks į aštuntfinalį

Serbas Novakas Džokovičius švenčia pergalę trečiajame ture prieš serbą Miomirą Kikmanovičių. Nuotrauka: Reuters

„>

Novakas Džokovičius kliniškai eliminavo serbą Miomirą Kikmanovičių, penktadienį tęsdamas savo siekį iškovoti ketvirtą iš eilės Vimbldono čempiono titulą 6:0, 6:3, 6:4.

Pirmame sete jo trečiojo rato rungtynių centre aikštėje nepavyko žaisti už 24 minutes.

25-uoju numeriu pažymėtas Kecmanovičius sulaukė didžiausios dienos džiaugsmo, kai po 35 minučių ilgo padavimo mačo pagaliau pateko į švieslentę.

Tačiau Džokovičius aplenkė savo 22 metų varžovą, nes Vimbldone 14-ą kartą pateko į 16-uką.

35-erių futbolininkui prireikė vieno pertraukos antrajame sete ir dviejų pertraukų trečiajame, kad pasiektų rezultatą 5:2, o po to per du pralaimėtus geimus šiek tiek sulaužytų savo užrašų knygelę.

Tačiau tai tik atidėjo neišvengiamą įvykį, nes Džokovičius iškovojo savo pergalę, 24-ąją iš eilės pergalę didžiuosiuose žolės kortuose, datuojamas 2018 m., ir surengė rungtynes ​​su olandu Timu van Reethovenu.

„Akivaizdu, kad labai padeda, jei rungtynės prasideda labai gerai“, – apie savo žaibišką startą kalbėjo Džokovičius. „Tai, kaip žaidžiau pirmąjį setą, buvo puikus.

„Aš beveik išlaikiau tokį lygį per visas rungtynes. Apskritai labai džiaugiuosi.”

READ  Policija pateikia kaltinimus dėl seksualinio priekabiavimo Indijos imtynių federacijos prezidentui

Kita jo užduotis prieš Van Reethoveną įvyks vidury sekmadienio, kuris iki šių metų buvo poilsio diena.

Vimbldonas judėjo su laiku ir dabar turi tą dieną vyksiančių rungtynių tvarkaraštį, o vyrų ir moterų ketvirtojo turo varžybos išskirstytos sekmadienį ir pirmadienį, o ne tik pirmadienį.

Djokovičius, siekiantis septintojo Vimbldono čempiono titulo, sakė, kad yra patenkintas koregavimu.

„Visi kiti „Didžiojo kirčio” turnyrai žaidžiami sekmadienio viduryje. Džiaugiuosi, kad Vimbldonas tai pristatė. Palaikau šios taisyklės keitimą”, – sakė jis.

Kalbėdamas apie savo varžovą, Džokovičius pasakė, kad atliks namų darbus, nors jei žais prieš olandą kaip prieš Kikmanovičių, tai gali būti sekmadienio pasivaikščiojimas parke.

„Esu tikras, kad jis džiaugiasi galėdamas žaisti didelėje scenoje, – sakė Djokovičius. – Jis neturi daug ką prarasti.”

„Jis svajoja apie bėgimą. Jis yra jaunas žaidėjas, kuris tik pradeda karjerą, todėl esu tikras, kad jo karjera bus labai gera.”