Domantas Sabonis prisijungia prie Larry Birdo ir Wilto Chamberlaino elitinių žaidėjų sąraše su data 15/16/19 Stat Line

Sakramento „Kings“ pralaimėjo pirmąsias dvejas rungtynes ​​dabartinėse 5 rungtynių namuose. Nuo tada De’Aaronas Foxas ir kt. Man pavyko suvaldyti kraujavimą ir toliau nugalėjau magiją būdamas 9 metųy gruodis, 11 raketųy gruodį ir vėl vakar vakare.

Nors jie jau buvo nugalėję Galeną Greene’ą ir kompaniją. Ankstesnėse rungtynėse Mike’o Browno vaikinai pirmajame kėlinyje nebuvo visiškai patogūs. Tačiau 43 taškais pelnęs trečiąjį kėlinį Kalifornijos komanda iškovojo didžiulę pergalę 139:114.

Taip pat skaitykite: NBA socialiniame tinkle „Twitter“ pasipiktino dėl dar keturių nesąžiningų išstūmimų per „Rockets vs Kings“ rungtynes.

Nors tokie kaip Harrisonas Barnesas (27/7/3), Foxas (24/5/5) ir Terrence’as Davisas (22 taškai) atliko išskirtinius pasirodymus, tai buvo Domantas Sabonis kuris turėjo geriausią nakties pradinį tašką.

Domantas Sabonis patenka į elito sąrašus

Rungtynių rekordą 37:27 minutę sužaidusi Lietuvos žvaigždė sugebėjo užpildyti statistikos lapą. Buvęs Gonzagos buldogas pelnė 19 taškų, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 16 rezultatyvių perdavimų, surinko trigubą dublį, blokavo tik 2 metimus, perėmė 2 kamuolius ir atliko 2 kamuolius.

Saboniui pavyko savo pavardę įrašyti į rekordų knygas.

26-erių žaidėjas tapo pirmuoju žaidėju per beveik 40 metų, kuris žaidė 15/15/15/2/2. Ar kitas asmuo tai padarys? Laris paukštis.

Įrašęs 15/15/15 žaidimą, Domantas prisijungia prie Oscaro Robertsono kaip vienintelis žaidėjas, kuris tai padarė franšizės istorijoje. Jis taip pat prisijungia prie Wilto Chamberlaino ir Nikola Jokičiaus kaip vieninteliai centrai, siūlantys tokią bazinę liniją.

„Jei Dumas nėra visų žvaigždžių žvaigždė, gėda visai operacijai“: Mike’as Brownas

Negalima paneigti, kad Sabonis žaidžia visų žvaigždžių lygyje. vidutinis Pietų futbolas, pelnęs 18,9 taško, atkovojęs 12,5 kamuolio ir atlikęs 7,1 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes, yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl „Kings“ užima ketvirtą vietą Vakarų stulpelyje.

READ  Kėdės su padirbtais pinigais virš buvusių žydų kapinių Lietuvoje

Visų nuostabai, paskutiniame „Visų žvaigždžių“ balsavime 7 pėdų ūgio vaikinas net nepateko į 10 geriausių Vakarų konferencijos balsų, o tai mažų mažiausiai šokiruoja.

Po pergalės prieš „Rockets“ treneris Brownas prakalbo žiniasklaidoje apie Foxo ir Sabonio atranką į prestižinio ASG narystę.

„SacTown“ šiuo metu turi 23:18 rekordą ir nuo 3 „Pels“ atsilieka tik 2 žaidimais. Reikėtų labiau gerbti jų vardus.

Taip pat skaitykite: Bronie Jamesas patyrė kvailą techninę pražangą po to, kai žaidė neįtikėtiną žaidimą su LeBronu Jamesu ir stebėjo šeimą