Domantas Sabonis praleido trigubą dublį „Celtics“ pralaimėjime

Ką mes sužinojome, kai „Kings“ nusileido „Celtics“ ir pralaimėjo antrą kartą iš eilės pasirodė originale NBC sporto Bayara

SACRAMENTO – praėjo 732 dienos nuo tada, kai „Kings“ paskutinį kartą nugalėjo Bostono „Celtics“, ir panašu, kad jiems teks palaukti kelias dienas, kol gaus dar vieną šansą.

Antradienį įvyko 2-ą vietą Rytų konferencijoje ir 3-iąją Vakarų konferencijoje užėmusios akistatos.

Baigęs keturių žaidimų išvyką ir sužaidęs Antrasis žaidimas yra iš nugaros į nugarą Ir jų penktosios rungtynės per septynias naktis – „Kings“, suprantama, buvo pavargę. Susidūrimas su „Celtics“ reikalų nepalengvino.

„Kings“ nusileido Bostonui 132:109 ir užėmė „Golden 1“ vietą, tačiau jie ir toliau demonstravo grubumą ir kovojo prieš Rytų žvėrį.

Štai trys „Loing Kings“ užrašai.

Dominuojančios Dumas neužtenka

Domantas Sabonis šiame sezone pelnė 59-ą įvartį lygoje. Po kelių minučių jis pataikė 12 tritaškių, likus trečiajam kėliniui 2:21.

Jis triskart „Visų žvaigždžių“ žaidėjas per 37 minutes pelnė 16 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Nors Sakramentas pralaimėjo, Lietuvos didvyris ir toliau kūrėsi Jo visos NBA kampanijos.

3 taškų baudų metimas

Antradienį Sakramentą šturmuojant kitai galingai atmosferos upei, „Golden 1“ centre taip pat lijo trimis taškais. „Kings“ pirmuosius šešis taškus pelnė De’Aaronas Foxas ir naujokas Keeganas Murray už lanko.

Po dvylikos sekundžių „Celtics“ gynėjas Derekas White’as Bostono komandai atmetė 26 pėdų tritaškį. Kitas „Celtics“ atmuštas trigubas buvo Marcusas Smartas.

„Kings“ puolėjas Kessleris Edwardsas – kol kas – buvo paskutinis žaidėjas grupėje, atlikęs hat-trick’ą.

Tai buvo viena minutė ir trisdešimt penkios sekundės žaidėjų veiksmo pirmyn ir atgal – ir buvo smagu žiūrėti. Tritaškis metimas anksti davė toną, kas nutiks per likusį žaidimo laiką.

READ  Į pasaulio čempionato ketvirtfinalį pateks Vokietija, Slovėnija, JAV ir Lietuva

Galiausiai šaudymo dvikovą laimėjo „Celtics“, bet vos vos. Bostonas šaudė 49 iš 92 iš lauko ir 18 iš 44 iš gilumos.

Tuo tarpu „Kings“ pataikė 39 iš 81 iš aikštės ir 17 iš 44 iš 3 taškų.

Mitchellas išnaudoja visas savo minutes

Davonas Mitchellas antradienį išnaudojo visas savo minutes. Nors pradinio taško gynėjas De’Aaronas Foxas pirmajame kėlinyje žaidė tik 12 minučių, Mitchellas perėmė ir puikiai atakavo Sakramentą.

Susijęs: Pierce: augantis Fox lyderis daro Kings „pavojingą“

Antrojo kurso gynėjas demonstravo dvipusį žaidimą, per pirmąsias 14 minučių per pirmąjį kėlinį numetė 13 taškų, pataikęs 5 iš 8 iš aikštės ir 3 iš 5 iš už lanko.

Jis per 19 minučių pelnė 13 taškų, atkovojo du kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Mitchellas buvo dominuojantis „Kings“ sezono gynėjas, tačiau jis parodė, kad gali daryti įtaką ir kitame aikštelės gale.