Domantas Sabonis padeda Lietuvai patekti į EuroBasket 2022 aštuntfinalį

Domanto Sabonio žaidimo laikas 2022 metų FIBA ​​„EuroBasket“ turnyre gimtojoje Lietuvoje baigėsi po šeštadienio 102:94 pratęsimo pralaimėjimo Ispanijai.

Sabonis viso turnyro metu įrodė savo jėgą – per šešerias rungtynes ​​lietuviams vidutiniškai pelnydavo 12,5 taško, atkovodavo 7,3 kamuolio ir atlikdavo 2,5 rezultatyvaus perdavimo.

Geriausias vasaros pasirodymas buvo grupės etape 87:64 nugalėjęs Vengriją. Sabonis per 25 minutes pelnė 19 taškų, atkovojo aštuonis kamuolius ir atliko keturis rezultatyvius perdavimus.

Dar vienas puikus turnyro momentas – Lietuvos rungtynės su Bosnija. Sabonis konkurse buvo lygus – pelnė 12 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau jo pasirodymas nebuvo šio pasirodymo žvaigždė.

Po praleisto bosnio varžovo D. Sabonį, nusprendusį spoksoti į Tomą, užuot žaidęs gynyboje, po kelių akimirkų primušė Arnas Putkevičius.

Lietuva laimėjo 87:70.

Po solidžios vasaros gimtojoje šalyje Sabonis netrukus grįš į saulėtąjį Sakramentą, kad prasidėtų treniruočių stovykla rugsėjo 27 d.

READ  Dėl naujos paslaugos Lietuvos piliečiai gali kreiptis dėl JAV vizų internetu