Didžioji Britanija, įveikusi Lietuvą, žengia į pasaulio čempionatą

Didžiosios Britanijos mažučiai keliautų į pasaulio čempionatą po to, kai užsitikrino trečią pergalę iš eilės įveikę Lietuvą į aukščiausią A grupę.

Paulas Newmanas, skirtas „MailOnline“.

2023 m. gegužės 2 d. 23:22, atnaujinta 2023 m. gegužės 2 d. 23:22

• Didžioji Britanija laikėsi kurso, siekdama patekti į pasaulio čempionatą
  • GB retai kada buvo geriausias prieš iškritusią Lietuvą
  • Kate Nielsen, Roberto Dowdo ir Nathanaelio Hulberto įvarčiai užtikrino pergalę.

Didžioji Britanija laikėsi kurso patekti į pasaulio čempionatą Notingeme, tačiau Minosui teko sunkiai dirbti, kad užfiksuotų trečią pergalę iš eilės prieš Lietuvą.

Didžioji Britanija užsitikrino aukščiausią vietą A grupėje po ankstesnių pergalių prieš Korėją ir Lenkiją 3:0, tačiau retai atrodė geriausiai prieš Lietuvą po ankstesnių pralaimėjimų Lenkijai ir Rumunijai.

Pirmajame kėlinyje GB pelnė du įvarčius, antrą minutę įvarčius pelnė Kate Nielsen, o Robertas Dowdas pridėjo antrą įvartį.

Tačiau tai buvo mieguistai Didžiajai Britanijai, kuri, atrodė, taupė energiją paskutinėms dvejoms rungtynėms su Rumunija ir Italija, kai lietuvio vartininkas Montesas Armadis žaidė papildomai, o Nathanielis Halbertas vėlavo tuščiais vartais.

Didžiosios Britanijos treneris Pete’as Russellas pasinaudojo galimybe pakeisti savo puolėją ir eksperimentuoti, tačiau tai buvo per arti komforto GB komandai, norinčiai atsigauti pirmuoju bandymu po praėjusių metų iškritimo iš aukščiausio lygio.

Robertas Dowdas pelno antrąjį įvartį jėgos žaidime, Didžiajai Britanijai įveikus Lietuvą

Geriausias Lietuvos vartininkas Armatis, rungtyniaujantis Švedijos Elitinėje lygoje, buvo daugiau nei lygus viskam, ką galėjo į jį įmesti Britanija, tačiau būtent šeimininkų vartininkas Benas Bounce’as antrasis buvo uždarytas šiose antrosios lygos varžybose su 28 atmušimais.

Kardifo atmušimas buvo aktyvesnis nei Korėjos sustabdymas pirmosiose GB rungtynėse su 17 atmušimų, tačiau šeimininkų užduoties sunkumą antradienį pabrėžė tai, kad lietuvis buvo pralenktas keturiais metimais.

READ  Lietuva pratęsia lokautą tarp pirmųjų aptiktų Pietų Afrikos varianto atvejų

„Pirmos dvi minutės buvo geriausias mūsų žaidimas“, – vėliau prisipažino Bounce. „Tai buvo prasčiausias mūsų pasirodymas turnyre iki šiol ir galbūt į juos žiūrėjome per lengvabūdiškai. Padarėme sunkumų sau ir turime būti svarbesni ateityje. Dabar turime grįžti prie rimtumo.

Dvi geriausios komandos pateks į rungtynių elitą, tačiau Lenkijos pergalė prieš Italiją anksčiau antradienį neatpirks GB pralaimėjimų paskutinėse dviejose rungtynėse trečiadienį ir penktadienį.