Dėkingi Ispanijos burtai prieš pasaulio čempioną – CVBJ

2021 08 22

23:16 CEST

.

Ispanija nukrito rezultatu 2-1 ir laiku sureagavo burtų keliu Argentiną, vieną iš favoritų laimėti pasaulio čempionatą Lietuvoje, nors Ispanija yra trijų krypčių draugiškų rungtynių, organizuotų Alhaurín de la Torre (Malagoje), nugalėtoja. Laimėdamas daugiau įvarčių prieš Uzbekistaną.

ESP

ARG

Ispanija

Jesusas Herrero, Ortizas, Sergio Gonzalezas, Adri, Raulis Gomezas – penki žaidėjai -; Ericas Pérezas, Borja Diazas, Pepe, Chino, Solano, Adolfo, Tolra, Raya, Cecilio ir Juango (PS).

Argentina

Sarmiento, Pablo Taborda, Claudino, Edelstein, Alanas Brady – Penki startai -; Stazzoni, Alemani, Ramirez, Basile, Gauna, Vaburaki, Boruto, Farach, Sticato.

Tikslai

0-1, m. 2: Edelšteinas. 1-1, m. 13: Ortizas. 1-2 m. 17: Žinau. 2-2, m. 26: Alanas Brandy. 2-3 m. 28: Tabarda. 2-4, m. 31: Paulius. 4-4, m. 38: Borja Diaz.

apžvalgininkas

Antonio Martins Flores ir Juanas Jose Cordeiro Gallardo (Ispanija)

avarijų

Draugiškos rungtynės besiruošiant Lietuvos 2021 metų pasaulio čempionatui, kurios vyko El Limón savivaldybės sporto centre Alhaurín de la Torre (Malagoje) ir kuriose buvo nedaug žiūrovų.

Argentinietis Matthias Edelstein Jis greitai išvedė savo komandą į priekį galingu smūgiu, kuris pirmas pataikė į skersinį (1-0, 2 minutė), bet Tikėjimas Vidalis Kantrybės savo turtui ir pataikyti į kampinį smūgį, išlyginant, įmušus įvartį pirmojo aukštyje, per kapitoną ir „Barcelona“ žaidėją. Carlosas Ortizas (1-1, 13 min.).

Aš žinau„Ya“ žaidėjas Barolo Ferrolis pelnė antrąjį įvartį 3:40 nuo pirmojo kėlinio pabaigos su dvigubu baudiniu, o Argentina turėjo atsakyti, sudarydama puikų derinį po vagystės, kad išlygintų rezultatą Gian Paraiso Interior krašto puolėjo įvarčiu. Alanas Brandy ir pasiekė 2-3 dir Pablo Taborda, o tai rodo, kad prieš pasaulio čempioną nėra vietos klaidoms.

READ  Vilniuje surengta lietuvių ir lenkų tradicinių kostiumų paroda - Xinhua

Nacionalinė komanda vėl nuramino kelią, o argentiniečiai pasinaudojo pagreičiu laimėdami 2-4 puikioje vienišoje rungtyje Tortas Lukas; bet Kinų Valdebeñas išgelbėjo tikėjimą mažindamas atstumus ir Borja Diaz Likus dviem minutėms nuo pabaigos (4-4, 38 minutė), trečiasis draugiškas pasiruošimas bus baigtas lygiosiomis ir geresniu vaizdu priešais keletą „Al-Hoorain“ sirgalių.