De Liaño jau seniai ieško importo Lietuvoje

Filipinų importuotojas teigė, kad ilgalaikės perspektyvos jo laukia ne tik kaip importas Lietuvos krepšinio lygoje, bet ir kaip profesionalus krepšininkas.

Jis prabilo apie savo ilgalaikį planą po to, kai BC Wolves parodoje 98:83 nugalėjo BC Pieno vaigždes, surinkęs beveik trigubą dublį – 13 taškų, atkovoję aštuonis kamuolius ir atkovoję aštuonis rezultatyvius perdavimus, o lygoje vyksta pertrauka. savaitgalis.

Juanas Gomezas de Layano

Prisijunkite prie kitų penkių vilkų dvigubomis asmenybėmis subalansuotoje puolimo sistemoje, būdingoje Europos krepšiniui. Daugiausia taškų surinko prancūzų importuotojas Hugo Invernizzi, surinkęs 18 taškų.

„Labai džiaugiausi dėl to (žaidimas Europoje). Tai puiki galimybė. Dabar, kai esame čia, turiu judėti į priekį ir labiau stengtis”, – sakė Liaño interviu klubui, paskelbtame jų oficialioje socialinėje žiniasklaidoje. puslapis.

„Mano tikslas – ilgaamžiškumas. Noriu kuo ilgiau žaisti krepšinį. Ypač dabar, kai esu čia, Europoje, su puikia komanda. Tiesiog noriu čia likti ilgam, čia užsidirbti pragyvenimui ir įrodyti, kad galiu žaisti tokiame aukštame lygyje (iš krepšinio)“, – sakė jis.

Buvęs Filipinų universitetas „Fighting Maroons“ spalį pasirašė vienerių metų sutartį su „Wolves“ ir tapo pirmąja filipiniete, dalyvavusia Europos krepšinio lygoje.

Pernai spalio 26 d. 7-osios citadelės Karaliaus Mindaugo taurės turnyre jis debiutavo vos šešias minutes. Jis neįmušė nė vieno krepšio, bet atkovojo keturis kamuolius.

12 komandų lyga tęsis lapkričio 19 d., o Llanyo turės galimybę užfiksuoti pirmąją oficialią statistiką, kai „Wolves“ pergalių ir pralaimėjimų rezultatu 5-3 lapkričio 21 d. Alytaus arenoje priims „BC Prienai“.