Dagger Butler Domes DePaul

Tony Stelfield, DePaulas (Nuotrauka: USA TODAY Sports)

Sugrįžęs Javonas Freemanas-Liberty negalėjo paskatinti DePaul Blue Demons (12-12, 3-11) aplenkti Butler Bulldogs (13-13, 6-9) antradienio vakarą Winterst arenoje, nes jie pralaimėjo 73:71.

Butleris DePaulis Simas Lucociousas vėl nuliūdino DePaulą po to, kai lietuvis pirmakursis pataikė gilų tritaškį likus 5,5 sek.

„Jokių komentarų“, – pasakė Lucosius, klausdamas, ar bandė atsitrenkti į paskutinį šūvį.

Tai dar vienas stulbinantis pralaimėjimas DePaului, kuris šeštadienį per pratęsimą pralaimėjo „Providence“.

„Esu nusivylęs mūsų 40 minučių pastangomis šįvakar, ir tai priklauso nuo manęs“, – sakė treneris Tony Staplefieldas. „Mes nesilaikėme profesionalių taisyklių ir nesustojome, kai reikėjo. Esu labai nusivylęs mūsų pasirodymu.”

Nors rezultatas nebuvo toks, kokio DePaulas tikėjosi, rungtynes ​​jie pradėjo su didele energija.

DePaulas pradėjo taip pat, kaip žaidė pastarąsias dvejas rungtynes, stipriai. „Blue Demons“ greitai išsiveržė į priekį 4:0, daugiausia dėl Freemano-Liberty sugrįžimo.

Freemanas-Liberty dėl šlaunies traumos praleido paskutines septynerias rungtynes. Paskutinį kartą jis žaidė sausio 13 dieną prieš Seton Hall.

Taigi, tikrai, bus šiek tiek rūdžių senukams. Tačiau jis išėjo su kaupu. Per pirmąsias dvi minutes jis perėmė kamuolį, įmetė kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Jis pirmajame kėlinyje žaidė tik 11 minučių ir pelnė keturis taškus po du iš keturių metimų, atkovojo tris kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

„Tai užims [Javon] „Šiek tiek laiko susigrąžinti ritmą“, – sakė Stelfieldas. – Bet aš maniau, kad jis davė mums keletą gerų minučių.

READ  „Vinted“ senovinių drabužių parduotuvė uždirba 250 milijonų eurų

Po rezultato 4:0 Butleris sugrįžo ir atsakė aštuoniems savo komandos žaidėjams ir pirmavo tik 8-4 žaidimo minutes.

Likusi pirmojo kėlinio dalis buvo panaši į žaidimo pradžią, konkurencinga. Pirmajame kėlinyje iš viso įvyko 10 lyderių pasikeitimų, didžiąją laiko dalį pirmaujant DePaului (10:52).

DePaulas išsiveržė į priekį 13:2, kai vartininkas Davidas Jonesas pataikė tris tritukus iš eilės ir išvedė 31:24. „Blue Devils“ pataikys dar tris, kitą – po du liokajus.

34:26 DePaulo naudai, jie išlaikė didžiausią persvarą pirmajame kėlinyje, likus 4:04.

Tačiau „Blue Devils“ žlugo prieš pirmąjį kėlinį. Per paskutines tris minutes jie pelnė nulį šešetui iš aikštės, atliko tris apsisukimus ir nepelnė nė taško. Tai leido buldogui vėl šliaužti ir pertraukoje 35:35 užkabinti DePaulą.

„Nebaigėme žaisti“, – sakė Staplefieldas apie komandos taškų sausrą prieš pirmąjį kėlinį. „Gavome gerų metimų, bet nebaigėme rungtynių dažais.

Butleris pirmajame kėlinyje buvo efektyvesnis už aikštės ribų – pataikė 50 procentų (12 prieš 24), o DePaulis – 37,5 procento (12 prieš 32). Buldogai juos taip pat pranoko 19-15.

Tačiau DePaulis surinko tris taškus geriau – 42,9 procento (šeši prieš 14), o Butleris – 14,3 procento (vienas prieš septynis). „Blue Demons“ taip pat turėjo daugiau perimtų kamuolių (2:1), blokų (2:1), rezultatyvių perdavimų (6:2), atkovotų kamuolių (8:6) ir mažiau kamuolių (4:8).

Trigubas karalius Davidas Jonesas, kuris praėjusį trečiadienį prieš Džordžtauną iškovojo pirmą trigubą grėsmę mokyklos istorijoje, pirmavo komandoje su devyniais pirmojo kėlinio taškais.

Kita vertus, vartininkas Chuckas Harrisas per pirmąjį kėlinį pelnė 12 taškų. DePaulo laimei, antrajame kėlinyje jie išėjo skubotai.

READ  Po sėkmingo grupės etapo „Bucstas“ iš Hadjock Splito planuoja patekti į kvalifikaciją

„Blue Demons“ po pirmųjų penkių minučių pirmavo 46:40, o procese – 9:0. Butleris per DePaulo lenktynes ​​pataikė nuo nulio iki keturių.

Buldogo problemos išliko. Pradėję kėlinį du prieš tris, jie pataikė vieną kitą 11 ir įstojo į 9:08 ribą.

„DePaulas mums tikrai metė iššūkį“, – sakė Butlerio treneris Lavalas Jordanas. „Neiššovėme gražiai iš trijų ir [DePaul] Jis padarė puikų darbą, kad pasiektų šaulius ir nukeltų juos nuo šlaitų.

DePaulas tuo pasinaudojo, rezultatu 56:47, o tai yra didžiausias pranašumas žaidime.

Tačiau vėl ateina buldogas. Likus žaisti mažiau nei tris minutes, jie būtų matę 13:4 ir išlyginę rezultatą 63.

„Pakilę devynis kartus atlikome keletą blogų metimų“, – apie tai, kas leido Butleriui grįžti į žaidimą, pasakojo Staplefieldas. „Patyrėme tikrai blogų nesėkmių gynyboje ir praleidome keletą lengvų taškų.

Po pratęsimo Freemanas-Liberty pataikys du baudos metimus ir išlygins žaidimą iki 36 sekundžių.

Kitą kamuolio atmušimą, artėjant smūgio laikrodžiui, Lukošius atsitrenkė į trijų metimų taikiklį iš NBA nuotolio, likus 5,5 sek., pakeldamas Butlerį 72:69.

To pakaktų, kad Butleris iškovotų pergalę šiame žaidime. Rungtynes ​​„Bulldogs“ baigė iš aikštės paleidę šešis metimus iš eilės.

„Šį vakarą buvo gynyboje“, – sakė Staplefieldas, paklaustas, kaip jiems reikia užbaigti rungtynes. „Mes nesustojome. Nesustabdėme jų taip, kaip reikia, ir tai priklauso nuo manęs, kaip trenerio.”

Butlerio vyriausiasis treneris po rungtynių gyrė DePaulą ir Staplefieldą.

„Manau, kad treneris Stubbsas su ta grupe atlieka gerą darbą“, – sakė Jordanas. „Jie krito du vyrai ir toliau kovoja“.

Tai buvo subalansuota naktis DePaului, kuris visus penkis startavusius žaidėjus turėjo dviženklį skaičių.

READ  Vokietija, Čekija paskelbia Lietuvos ir Lenkijos FIBA ​​EuroBasket 2022 - FIBA ​​EuroBasket 2022 asociacijas

Jonesas per septynis metimus iš 14 pelnė 17 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Vartininkas Galenas Terry pelnė 11 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, o Freemanas Liberty grįžęs į aikštę surinko 13 taškų, atkovojęs keturis iš aštuonių kamuolių ir atlikdamas tris rezultatyvius perdavimus.

Puolėjas Brandonas Johnsonas surinko 10 taškų ir atkovojo 9 kamuolius, o vidurio puolėjas Nickas Ongenda pridėjo 14 taškų ir atkovojo 5 kamuolius.

Butleriui Lucosius baigė nakties čempioną su 19 taškų.

DePaulas greitai pasikeis, nes ketvirtadienio vakarą „Wintrust“ arenoje pasveikins Creighton Bluejays.