Corey Floydo jaunesniojo perkėlimas iš UConn į Providensą buvo staigmena

Keturios rezoliucijos UConn vyrų krepšinis Praėjusį pavasarį išsikrausčiusieji žaidėjai sulaukė prieštaringos darbuotojų reakcijos.

Akok Akok, žaidėjas, daug išgyvenęs per trejus metus Storrs, apėmė jausmus. Jalen Gaffney ir Rahsool Diggins, kurių vaidmenys ir žaidimo laikas buvo sumažintas arba sumažintas, buvo manoma, kad tai galėjo būti geriausia iš abiejų pusių.

Kai Corey Floydas jaunesnysis pasirinko persikelti iš UConn, laukė staigmena. Floydas praėjusį sezoną UConn žaidė kaip raudonųjų marškinėlių pirmakursis, tačiau leitmotyvas buvo tas, kad 6 pėdų ūgio kietas gynėjas šį sezoną turės gerą galimybę kovoti minutes su Huskies. Ypač kai Gaffney ir Digginsas persikėlė, kartu su RJ Cole’o baigimu.

Tačiau Floydas, kuris buvo pirmoji UConn klasė 2022 m., įvykęs 2021 m. sausį, o rugpjūtį nusprendė persikvalifikuoti, galiausiai persikėlė į Providensą, kur jo tėvas žaidė prieš 30 metų.

Tiesa, UConn ką tik iš ECU atsivedė gynėją Tristeną Newtoną, o darbuotojai aktyviai ieškojo dar vieno ar dviejų apsaugininkų, kurie papildytų sąrašą. Tačiau Floydas turėjo galimybę kovoti su Newtonu, Jordanu Hawkinsu ir bet kuo kitu bent 15 minučių kiekvienose rungtynėse. Galiausiai „Huskies“ atsivedė Nahimą Allieną („Virginia Tech“), Hassaną Diarrą („Texas A&M“) ir Joey Calcaterra (San Diegas).

Tačiau Floydui Providense žolė nebūtinai buvo žalesnė. „Friars“ į užpakalinę aikštę jau grįžo rezultatyviausias Jaredas Bynumas ir veteranas Allenas Breedas bei naujokas Jaydenas Pierre’as. Jie taip pat atsivedė talentingus perėjimo gynėjus Deviną Carterią (Pietų Karolina) ir Noahą Locke’ą (Luisvilis), jau nekalbant apie talentingą pakaitinį Bryce’ą Hopkinsą iš Kentukio.

Floydas šį sezoną nematė daug žaidimo laiko su 11-3 „Fraars“, kurie trečiadieniais 20.30 val. priima UConn, žada būti triukšmingame, išparduotame Amica Mutual Pavilion. Jis anksti kovojo su kai kuriomis sveikatos problemomis ir žaidė 10 rungtynių, vidutiniškai praleisdamas vos 7,3 minutės. Sekmadienį DePaulo rungtynėse Floydas per ankstesnes trejas PC rungtynes ​​iš viso žaidė tik devynias minutes.

READ  Prasidėjus 10 dienų skaičiavimui iki žiemos olimpinių žaidynių, Pekinas sulaukė didelio tarptautinio palaikymo ir visapusiškai pasiruošė vietai; Visas miestas TED šiam renginiui

Floydas aiškiai jaunas (19 jam sukaks tik šį mėnesį), o po šių metų jo laukia dar treji metai. Belieka išsiaiškinti, ar jo sprendimas persikelti buvo protingas.

Štai kitų žaidėjų, kurie šį sezoną persikėlė iš UConn, pasirodymas:

Galenas Gaffney: Jis žaidė visose 13 rungtynių, devynias, ir vidutiniškai žaisdavo po 25,4 minutės ir pelnydavo 6,8 taško FAU ekipoje, kuri laimėjo 11 rungtynių iš eilės ir bendroje sumoje yra 12:1, įskaitant pirmą programos pergalę Floridoje lapkričio 14 d.

Rahulas Digginsas: „Minutemen“ žaidėjai vidutiniškai praleisdavo 16,7 minutės ir pelnydavo 3,2 taško, o pirmųjų metų vyriausiojo trenerio Franko Martino, ugningo buvusio Pietų Karolinos vadovo pareigas rezultatu 9:4.

Akok Akok: „UConn“ gerbėjai iš pirmų lūpų matė, kaip sekasi Akokui, kuris gruodžio 20 d. „Gampel“ paviljone sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių, surinko 10 taškų ir atkovojo 5 kamuolius, kai Hoyas įbaugino UConną. Akok, kuris vis dar neša Ypatinga vieta UConn gerbėjų širdysepradėjo visas 14 rungtynių ir vidutiniškai pelnydavo po 6,5 taško ir atkovodavo 6,7 kamuolio Džordžtauno ekipoje, kuri vis dar siekia pirmosios pergalės per beveik dvejus metus.

Brendanas Adamsas: Nepavyko UConn su Adamsu, kuris prisijungė prie Dano Hurley, 2018 m. persikeldamas iš Rodo salos į Storrsą. Tačiau pavyko Džordžui Vašingtonui, kur 6:4 gynėjas yra antras komandoje pagal įvarčius. 17 taškų per rungtynes.

Javonte Brown: Seven Feet iš Kanados, kuris prieš dvejus metus nustebino personalą perėjimu įpusėjus sezonui, iki šiol šį sezoną Teksaso A&M žaidė tik keturiose rungtynėse.

Emmettas Mathewsas: Ne, jis niekada nežaidė UConn. Taip, Matthewsas, iškritęs iš UConn po to, kai 2018 m. kovą buvo atleistas iš Kevino Ollie, studijuoja penktąjį sezoną koledže, grįžo į Vakarų Virdžiniją, ten sužaidęs pirmuosius tris sezonus, o paskui išvyko sezonui Vašingtone.

READ  Onazi svajojo apie „Saribal“ ir padavė į teismą dėl „Lazio“ grąžinimo

Lucas Kisonas: Kaip ir Matthewsas, UConn padarė dar vieną širdies pasikeitimą po pirminio išstūmimo. Kadaise jo pasiruošimo treneris apibūdino kaip „elitinį ekranų kūrėją“, 6 pėdų 10 ūgio lietuvis žaidė ketverius metus Stanforde, o dabar Denveryje vidutiniškai pelno 9,8 taško.

Šią savaitę turime 25 populiariausias AP apklausas

UConn nukrenta nuo mūsų aukščiausios vietos, bet nedaug. Pralaimėjimas gerą reitingą turinčiai Xavier komandai išvykoje nenusipelno didelės bausmės. Pažiūrėsime, kaip seksis Providense trečiadienio vakarą. Tai gali būti pati priešiškiausia aplinka, su kuria haskiai susiduria visą sezoną.

1. Bordo: Ar Steve’o Bickello vadovaujama „Rutgers“ komanda pirmadienio vakarą nepralaimėjusi gali išmušti „Boilermakers“?
  2. Okun: Danas Hurley šį sezoną atliko puikų darbą, bet… Jis turėtų šiek tiek suminkštėti kraštuose.
  3. Kanzasas: Jis galėjo šoktelėti į 2 vietą, jei ne dėl to, kad namuose buvo vos laimėta Oklahomos valstija.
  4. Arizona: UConn kovoja dėl geriausios šalies aikštės.
  5. Gonzaga: Drew Timas uždirba kiekvieną centą iš šio maksimalaus sutarties pratęsimo.
  6. Alabama: Tik UConn pralaimi, Gonzaga.
  7. Hiustonas: AAC tvarkaraščio nelaukia daug didelių iššūkių.
  8. Kalifornijos universitetas: Didžiųjų Rytų gubernatoriai surengs lauko dieną su Micku Croninu.
  9. Tenesis: Įpusėjus sezonui „Vols“ perėmė ankstyvą filialą Freddie Dillion.
  10. Majamis: Vienkartinis UConn vartininkas Isaiah Wongas yra kibiras.
  11. Virdžinija: Jaydenas Gardneris, buvęs Tristeno Newtono ECU komandos draugas, pirmauja „Cavs“ pagal įvarčius.
  12. Teksasas: Puiku matyti, ar Chrisas Birdas grįš į nuošalę.
  13. Arkanzasas: Taip ilgai netekti vienos geriausių NBA perspektyvų Nicko Smitho būtų tikrai skaudu.
  14. Baylor: Nėra gėdos pralaimėti Ajovoje.
  15. kunigaikštis: Ar treneris K eina į kokias nors rungtynes?
  16. Indiana: Panašu, kad nepralaimėjusi 1976-ųjų komanda vis dar saugi.
  17. Viskonsinas: Kaip žiūrėti, kaip džiūsta dažai.
  18. TCU: Tai ne tik futbolo mokykla.
  19. Naujasis Meksikas: Lobosas Richardas Pitino yra vienintelė komanda, nepralaimėjusi be Purdue.
  20. Xavier: Aukštos kvalifikacijos, gili ir gerai apmokyta komanda, Kaip sužinojome šeštadienį.
  21. Misūris: lengvai įveikė Ilinojus, Kentukis; Vienas pralaimėjimas Kanzasui.
  22. Kanzaso valstija: OT pergalė prieš Vakarų Virdžiniją įrodo, kad „Wildcats“ gali būti tikra.
  23. LSU: Tai buvo vienintelis pralaimėjimas šį sezoną minėtoje Kanzaso valstijoje.
  24. Čarlstonas: Ir jie liks čia, kol vėl pralaimės.
  25. Apvaizda: Trečiadienio vakaras AMP bus visiškai beprotiškas.
READ  FIVB treniruočių parama padeda plėtoti jaunimo paplūdimio tinklinį Lietuvoje