Čekija ir Tomas Satoransky įteikia Lietuvai pirmąjį praradimą / naujienos

Čekija (3-3) FIBA ​​pirmame ir ketvirtajame ketvirtfinalyje sudėjo daug pastangų, kad 83:72 (23-13, 22-19, 16-20, 22-20) įveiktų Lietuvą (5-1). Pasaulio taurė. 2023 metų Europos atrankos rungtynės ir Lietuvai įteikė pirmąjį pralaimėjimą F grupėje.

5

Čekija trečiąjį kėlinį sėkmingai užbaigė ir prieš paskutinį ketvirtį įgijo svarbią 9 taškų persvarą (61-52) po Patriko Audos paskutinę kėlinio sekundę dėjimo.

Didžiąją paskutiniojo kėlinio dalį lietuvis negalėjo priartėti, o Čekija rungtynes ​​užbaigė be didelių sunkumų atsilikdama Tomo Kieslingo ir Tomo Satoransky bandymais.

Trečiąjį kėlinį lietuvis pradėjo spurtu 10:0 ir po Igno Prestekio tritaškio ketvirtyje sumažino atsilikimą iki trijų taškų (45:42).

Pirmąjį kėlinį Čekija pradėjo stipriai ir per pirmąsias dešimt minučių sugebėjo susikrauti 10 taškų persvarą daugiausia Tomo Satoransky, kuris per ketvirtį pelnė 7 taškus, pastangomis.

Antrajame ketvirtyje lietuviai negalėjo priartėti ir po pirmojo kėlinio turėjo 13 taškų deficitą.

Tomas Zadoranskis surinko 21 tašką (4/8 2 PT, 2/2 3 PT, 7/7 FT), 4 rezultatyvius perdavimus, 3 atkovotus kamuolius ir 6 prasimuštus kamuolius, kai Čekija pasirašė sutartį su naujuoju FC Barcelona.

Lietuviams Ignas Prestekis pelnė 16 taškų (3/6 2 atk. kam., 3/4 3 atk. kam., 1/2 atk. kam.), atkovojo 1 kamuolį ir perėmė 1 kamuolį.

Čekija: Tomas Satoransky 21Thomas Kislinkas 18 (5 AST, 5 atk. kam.), Patrickas Auda 14, Davidas Jelinekas 10;

Lietuva: Ignas Prosteikis 16, Marius Grikonis 11 (9 AST), Gitis Masiulis 10 , Laurinas Prutis 9 (6 REB).