Buvęs Indijos mini taksi žaidėjas PR Sankirthas skleidžia bangas kaip Kanados žaidėjas

PR Sankirth yra Indijos nuostoliai ir Kanados laimėjimas. Buvęs Indijos jaunesnysis futbolininkas skleidžia bangas tarptautinėje arenoje ir pamažu įsitvirtina kaip numeris vienas žaidėjas Kanadoje.

Atstovavęs Indijai 2014 m. Pasaulio U19 ir Azijos jaunių pirmenybėse, jis persikėlė į Kanadą, kai ten persikėlė jo tėvai.

Tačiau jo aistra sportui nesiliovė ir jis toliau žaidė Kanadoje. Savo sunkiu darbu ir ryžtu praėjusį mėnesį Sankeerthas pasiekė geriausių savo karjeros vyrų vienetų reitingą – 81-as.

23 metų Sankkerthas dabar yra antras geriausias Kanados žaidėjas ir jau atstovavo savo naujajai šaliai visos Amerikos pirmenybėse.

Bengaluru gimęs Sankirthas šių metų pradžioje Gvatemaloje vykusiame „Pan Am“ čempionate iškovojo bronzos medalį. Jis pralaimėjo beveik trijų žaidimų pusfinalyje prieš Kanados kolegą Brianą Youngą, kuris taip pat yra Kanados šalies čempionas.

Sankkerthas laimėjo du BWF tarptautinius titulus

Buvęs Karnatakos valstijos čempionas Sankirthas pretendavo į du BWF vienetų titulus – po vieną 2018 ir 2019 m.

Išlaikęs stabilų kilimą tarptautinėje grandyje, Sankkerthas taip pat du kartus užėmė antrąją vietą būsimose serijose. Praėjusią savaitę Lietuvos tarptautiniame iššūkio čempionate Sankkerthas finale liko antras po pralaimėjimo prancūzui Alexui Lanieriui.

Laimėjęs pirmąsias rungtynes ​​būdamas 21–18 metų, geriausias Sankkerthas pelnė rungtynių taškus antrose rungtynėse. Tačiau jis negalėjo tuo pasinaudoti ir pralaimėjo prancūzui 21-18, 21-23, 15-21.

„Sankeerth“ treneris Jagadishas Yadavas pripažino, kad nuovargis dėl pusfinalio paveikė jo auklėtinio pasirodymą.

„Sankirthas pralaimėjo finale dėl savo nuovargio. Jis žaidė maratono rungtynes ​​pusfinalyje, kuris truko pusantros valandos. Jis negalėjo atsigauti po tų ilgų rungtynių, nes iki finalo liko tik dvi valandos. Kitu atveju jis būtų laimėjęs trečiąjį BWF vienetų titulą “, – sakė Jagdishas Yadavas.

Nors Sankkerthas atstovauja Kanadai kaip Kanados pilietis, jis treniruojasi „Yadav Pro Badminton Academy“ JP Nagare, Bengaluru, nuo 2019 m.

„Sankerthas treniravosi pas mane pusantrų metų. Jis dalyvauja tarptautiniuose turnyruose ir grįžta čia treniruotis. Jis mėgsta treniruotis mūsų akademijoje, nes sulaukia asmeninio dėmesio ir gerų sparingo partnerių. Jis gali pasiekti pasaulio reitingo viršūnėje. Nuo pat prisijungimo prie mūsų centro jis gerino savo veiklą. “, – sakė buvęs tarptautinių maršrutinių autobusų vairuotojas Jagdishas Yadavas.

Jagdishas Yadavas teigė, kad Sankkerthas turi šansų žaisti prestižiniame BWF pasaulio čempionate, kuris planuojamas vėliau šiais metais.

„Kadangi Sankkerthas yra antras geriausias žaidėjas Kanadoje, jis gali atstovauti Kanadai pasaulio čempionate. Jei jis tai padarys, tai bus didžiulis jo pasiekimas. Jis beveik pralaimėjo paskutinio Kanados nacionalinio čempionato finale. Esu įsitikinęs kad jis taps geriausiu žaidėju “, – per ateinančius kelerius metus Kanadoje sakė Yadavas.

Sankkerthas badmintoną pradėjo žaisti būdamas vos aštuonerių metų. 2010 m. Jis užėmė antrą vietą Karnataka U-13 Karnataka valstijos reitingo čempionate. Tada jis įgijo pasitikėjimo šiuo pasirodymu ir atstovavo Indijai pasaulio jaunių čempionate. Šiuo metu Sankkerthas žaidžia tarptautiniame Ispanijos turnyre.