„Bulls“ vėl žlugo ketvirtame kėlinyje ir pralaimėjo „Grizzlies“

Panašu, kad Čikagos „Bulls“ negali suprasti ketvirtojo kėlinio. Užfiksavusi keturių taškų persvarą paskutiniame kadre, „Grizzlies“ įveikė „Bulls“ 15 taškų, pirmadienį Memfyje pranokusi „Bulls“ 101-90.

Tai buvo trečias „Bulls“ pralaimėjimas iš eilės, užfiksavus penktą pralaimėjimų seriją iš mažiausiai trijų šio sezono rungtynių.

Jonas Valancionas vedė kelią į Memfį dvigubu dvigubu rezultatu – 26 taškais ir 14 atkovotų kamuolių. Tai buvo tiesus dvigubas smūgis lietuviams Nr. 15, užfiksavusiam „Grizzlies“ franšizės rekordą.

Ja Morantas pats tyliai nustatė dvigubus skaičius ir surinko tik 13 taškų, bet suteikė dešimt rezultatyvių perdavimų.

„Bulls“ pirmenybėse Zachas Lavigne’as išsiskyrė 21 tašku, tačiau buvo neveiksmingas, iš aikštės šaudydamas 5-14 ir iš už lanko tik 2-8. Thaddeusas Youngas surinko 20 taškų, o Nikola Vucevičius įmetė dar vieną dvitaškį su 17 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Jaučiai kaip komanda iššovė tik 42% aikštės, įskaitant 16% (5-31) ženklą iš lanko ribų. Tačiau per pirmuosius tris kėlinius mačas išliko gana artimas. Abi komandos smarkiai nukentėjo atakos pabaigoje. Jaučiai su savo šaudymo problemomis ir „Grizzlies“ su 12 pirmosios pusės sukimų.

Vucevičius buvo vienintelis rezultatyvus „Bulls“ (10-15 FG) vartininkas ir atliko gerą darbą išlaikydamas „Chicago“ jame visą laiką. Buvęs „Magic Center“ padėjo solidų trečiąjį kėlinį ir dvitaškiu metimu iš trijų smūgių pelnė 12 taškų, padėdamas „Bulls“ žengti į priekį ketvirtame kėlinyje.

Tačiau labai gerai pažįstama tema vėl metė negražią galvą, nes „Bulls“ negalėjo išsilaikyti prieš ketvirtojo kėlinio persvarą. Pirmasis buvo Valancionas, pelnęs dešimt iš 26 taškų, kurie buvo 18-6 žaidimo atidarymo žaidimo dalis.

„Bulls“ nesugebėjo įžeidinėti, nes surinko tik 90 taškų ir išsiskyrė žemiausia sezono puolimo produkcija. Komanda, kuri vos prieš kelias savaites atrodė tokia susijaudinusi dėl dviejų sandorių, sudarytų per prekybos terminą, dabar susiduria su kivirčais ir rizikuoja pralaimėti ne tik pratęsimo doke, bet ir žaidimo vietoje.

READ  LeBron James hit Brooklyn by forming the Big 3 after James Harden's possession

Naudokite kodą Stebėdamas jo judesius Registruodamiesi!