Bulgarija prieš Italiją: 2022 m. Pasaulio taurės atrankos tiesioginė transliacija, TV kanalas, kaip žiūrėti internetu, naujienos, ginčai, laikas

„Getty Images“

Antroje 2022 m. FIFA pasaulio taurės atrankoje UEFA C zonoje Italija susiduria su Bulgarija, o Assuri jau turi tris taškus po pergalės prieš Šiaurės Airiją. Bulgarai į Šveicariją išvyko 3-1, o tai padidina susidūrimo svarbą, ypač po to, kai Lietuva pralaimėjo pirmąjį ratą. Dominico Ferrari ir Ciro Immobile buvo taikiniai, kai italai atidarė tą pergalę, o Roberto Mancini būtų dar surinkęs tris taškus prieš susidūrimą su lietuviais.

Štai kaip galite stebėti ir sužinoti varžybas:

Informacijos peržiūra

• Data: Kovo 28 d., Sekmadienis | Laikas: 15.45 val.
  • Vieta: Vasil Levsky stadionas – Sofija, Bulgarija
  • TV ir tiesioginis srautas: ESPN +
  • Prieštaravimai: Bulgarija +1400; Lygiosios +550; Italija-550 (per William Hill Sportsbook)

Norite pagauti daugiau pasaulio žaidimų? Klausykite ir sekite žemiau Q Colosso! „Daily CBS Soccer Podcast“, mes pašalinsime jus iš lauko ir visame pasaulyje, kur rasite komentarų, peržiūrų, pakartotinio naudojimo ir dar daugiau.

Siužetai

Bulgarija:

Tris įvarčius per atidarymą 13 minučių šveicaras pripažino drastišku pralaimėjimu, kurio treneris Jassenas Petrovas nesitikėjo. Grilis Despotovas metė jiems gelbėjimo ratą antros pusės pradžioje, tačiau bulgarai negalėjo pasinaudoti kapitalu, todėl jie turėjo tai paversti intymiu reikalu. Šveicarijoje Lietuvai antroji vieta visą darbo dieną prieš italus galėtų būti dar daugiau

Italija:

Mancini bus patenkintas tuo, kaip jo komandai sekėsi gerai, tačiau atsargiai žiūrės į Šveicarijos tautą, kuri greičiausiai pelnys dvi pergales iš dviejų prieš lietuvius. Lietuvai sekant, šios trys pertraukėlės tikrai išlaikys Assouri nuo devynių iki devynių taškų, galimų šios tarptautinės pertraukos pabaigoje. Taškininkai prieš Šiaurės Airiją „Ferrari“, Giorgio Cielini ir Francesco Capudo dėl sužeidimo buvo pašalinti iš būrio. Jie nebus rodomi nei čia, nei kitoje savaitės viduryje.

READ  Kelionių patarimai: atraskite mažiau lankomas Baltijos šalis