BRX duetas Dakaro etape pasiekia geriausių trejetuką | Dienos teismas

TDT | Manama

Lietuviui Fedotui Zalai ir prancūzui Guerlainui Checheret Dakaro ralyje šiandien pavyko pasiekti pirmąją ir antrąją Bahreino Raid Extreme čempionato vietas, nes septintąjį etapą iš Rijado į Dawadmi laimėjo Saudo Arabijos Yazidas Al-Rajhi.

Zala, kurios partneris yra portugalų vairuotojas Paulo Fiosa, tą dieną buvo antras greičiausias prieš Al-Rajhi „Toyota“, o Chicheret ir Alexas Winockas užėmė trečią geriausią laiką 333 kilometrų lenktynėse.

Sebastienas Loebas finišavo devintas etape kartu su Fabienu Lorquinu su BRX Prodrive Hunter, todėl prancūzas po ankstesnių kovų ir toliau kopė į bendrąją įskaitą į penktą vietą.

Nasseras Al-Attiyahas iš Kataro liko patenkintas, kad etapą įveikė 14-oje vietoje, o dieną baigė 1 valandos, 1 minutės ir 4 sekundžių persvara nuo savo „Toyota“ komandos draugo Pietų Afrikos Henko Latigano.

Didžiąją dienos dalį Chichretas atrodė kaip potencialus nugalėtojas, pirmavo didelę etapo dalį, nes iškovojo antrąją pergalę paprastai sudėtingame ir nenuspėjamame Dakaro ralyje.

Kadangi dviračiai turi laisvą dieną, vikšrų ir jų padangų trūkumas smėlyje apsunkino navigaciją, o Chicheret dėl ​​apsisukimo prarado laiką netoli finišo.

Zala žengė prieš jį per tą uždarą kopų atkarpą, scenoje, kuri anksčiau vingiavo per daubas ir daubas, kaitaliodama greitas ir lėtas atkarpas.

Per pastarąsias kelias dienas patvirtinę „Prodrive Hunters“ stiprumą, nepaisant daugybės pradūrimų ir kitų nesėkmių, Loebas, Chicheritas ir Zala visi sieks iškovoti daugiau etapų Bahrain Raid Xtreme prieš finišą Damame sausio mėnesį. 15 d.

Loebas, Al-Attiyah vasara pradiniame pasaulio ralio čempionate praėjusiais metais, šiandien pranoko katarą po 80 km ir tikisi, kad rytoj 346 km etape nuo Dawadmi rinks daugiau vertingų taškų šių metų čempionate. į Rijadą.

Devyniskart pasaulio ralio čempionas užbaigęs etapą sakė: „Šiandien navigacija buvo sudėtinga, nes ant ašigalio buvome antri.

READ  Sportininkai ir nacionaliniai komitetai nekantriai pasirašo Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse, nepaisant kai kurių politikų raginimų „boikotuoti“: FM

Po to, kai Nasiras mus aplenkė, nebuvo lengva, nes pradžioje buvome kopose, o be vikšrų motociklams tai buvo sunkus darbas.

Abu medžiotojai naudoja tvarių šaltinių pagamintus „Coryton“ sukurtus „Prodrive EcoPower“ biodegalus, kurie išskiria 80 % mažiau CO2 nei benzinas.