Brickmanas veda atitinkamas komandas laimėti Taivano lygą

Jasonas Brickmanas ir Kaohsiungas Akwas pratęsė savo pergalių seriją Taivano T1 lygoje, o Jordanas Heddingas ir Taichung Suns sustabdė savo slinkimą

MANILA, Filipinai – Jasonas Brickmanas atliko dar vieną visapusišką pasirodymą ir sekmadienį, sausio 9 d., Kaohsiungo arenoje vykusiose lenktynėse su Tainan TSG GhostHawks Taivano T1 lygoje rezultatu 96:83 atvedė Kaohsiung Akwas.

Filipiniečių kilmės amerikiečių vartininkas surinko 12 taškų, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 4 kamuolius, o lyderis AQUAS iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės ir iškovojo aštuntą vietą per devynias rungtynes.

Pirmajame kėlinyje Kaohsiungas pirmavo turėdamas tik vieną kamuolį, 43:40, o trečiajame kėlinyje iškrito ir likus žaisti ketvirtį turėjo pranašumą 74:57.

Hu Long-Mao „Aquas“ ekipoje pelnė 29 taškus ir atkovojo 17 kamuolių ir perėmė tris kamuolius, o Lietuvos importuotojas Mindaugas Kupsas žaibavo rinkdamas 22 taškus, 12 atkovotų kamuolių ir 2 blokus.

Williamas Arteno surinko 27 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir blokavo 2 metimus „GhostHawks“ gretose, kurie turnyrinėje lentelėje nukrito iki 2:5 ir aplenkė rūsyje gyvenantį Taoyuan Leopards.

Tuo tarpu Gilas Pilipinas įžaidėjas Jordanas Headingas pelnė 22 taškus, kai Taichung Wagor Suns sustabdė trijų rungtynių roges po to, kai įveikė Leopards 101:74.

Šeštadienį pralaimėjęs Taiwan Bear pelnęs 25 taškus, jis atmušė 6 iš 8 ir pataikė 3 tritaškius, padėdamas „Suns“ pakilti į ketvirtą vietą turnyrinėje lentelėje su 3–5 kortomis.

Palestinos pastiprinimas Sani Sakakini pelnė 23 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir blokavo 2 kamuolius.

Filipinietis amerikietis Kaylanas Teungsunas pelnė 27 taškus, atkovojo 17 kamuolių ir atkovojo 2 kamuolius, nors jo įspūdingų skaičių nepakako, nes Taoyuanas pralaimėjo ketvirtą kartą iš eilės.

Leopardai sėdi turnyrinės lentelės apačioje su 1-6 sąrašu. – Rappler.com